AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

İlk 12 hafta riskli oluyo. 16 hafta dememin sebebi de o zamanlar cinsiyet belli oluyor ya ondan. Hem risk de azalmış oluyor doktor herhangi bir risk demedikten sonra
Hadi ya bende o zaman dikkat edeyim dillendirmeyeyim. Peygamber efendimizde güzel şeylerinizi söylemeyin diyor

Valla şekerim tiroid hormonun yükselmiştir kilo alırsın, pkodan dolayı alırsın, vücudunda farklı bir rahatsızlık çıkmıştır alırsın yani bizim metabolizmamız mı çok yavaş ben anlamıyorum mesela hızlandırmak için sık ve az yemek lazım sürekli onu nasıl düşünelim yoğun çalışıyoruz ara öğünüydü detoks suyuydu bitki çayıydı ben kahvaltı bile yapmıyorum günde 1-2 öğün anca. Ama şimdi klomen ve iğne olduğumuz için ben kilonun olumsuz etkisinden arınmışız gibi düşündüm yani yumurta büyüdü çatladı kilo bunu engelleyemedi gibi. Glifor bende çok kötü bağırsak düzensizliği yaptı ilk 2 hafta işe gidemedim evden çalışmıştım. Şu an aynısı olur korkumdan başlayamıyorum.

24 yaşındayım 1 ay sonra 1 yıllık evli olacağız inşallah 1. Yılımıza mucizemizle gireriz
Bu yaşta bilinçli ilerlemek güzel. Ben o yaşlarda dere tepe gezdim şu an geç kaldığımı düşünüp pişmanlık duyuyorum genç anne olmak isterdim.
Olsun sağlıklı bebekler getirelim dünyaya. Umarım mucizeniz gerçekleşir.

Bende genç anne olmak istediğim için istiyorum bebeği inşallah hepimizin dilediği olur yaş çok da önemli değil kaç yaşında insanlar doğuruyor benim 2 yaşında kardeşim var annem 40 yaşında 38 yaşındayken erkek kardeşimi doğurdu en son biz 3 kız bi oğlan 4 kardeşiz

Allah Allah çok geçmiş olsun vücuttan vücuda değişiyor. Kimileri aşırı kusuyormuş. Valla bende saldım ya hayırlısıyla bebeğim olsun sağlıklı vücudum olsun yeter. Yok bende trioıd çok şükür insülin direnci var işte

Ay ne güzell bende tek kardeşim çok cocuğum olsun isterdim bebeklere karşı sevgim apayrı çocuklarla da aram hep iyidir

Öyle yapmaya çalışıyorum teşekkür ederim

Sanırım normalde 16 Ağustos'ta regl olmanız gerekiyor. Ben çatlama günü + 14 gün olarak hesaplıyorum regl tarihini. Umarım güzel haberlerinizi alırız bir iki güne. Sevgiler
Daha önce de çatlatma iğnesi yaptırmıştım. 16-17. Gün regl olmuştum. 17 gün beklediğimde hocanın dediği gibi 18 ağustosa denk geliyor.
Güzel dilekleriniz için teşekkürler :)

O
O belli olmaz ki canım iğne olmuşsun sadece hiç belirtisiz de olabilirsin

Kızlar günaydın,

Nasılsınız belirtisi semptomu olan test yaptıran var mı? Benim ara ara hafif sızlama oluyor rahim bölgesinde bazen de belim ağrıyor. 2 haftam var test yapmak için. Zaman geçmiyor .

Bir de size soru, test yaptınız ve güzel haberleri aldınız diyelim. Eşinize hemen söyleyecek misiniz yoksa sürpriz planladınız mı?

Günaydın. Bendeki her şey hem adet hem hamilelik belirtisi. Olacak diye kendimi inandırmaya çalışıyorum ama çok da kaptırmak istemiyorum. Eşime, aileme, eşimin ailesine kime nasıl söyleyeceğimi planladım kafamda. Allah nasip ederse olumlu sonucu görmek kaldı sadece.

Ay ne güzell bende tek kardeşim çok cocuğum olsun isterdim bebeklere karşı sevgim apayrı çocuklarla da aram hep iyidir

Günaydınlar bende gün sayıyorum geçmiyor bende sol taraflarımda sancımsı bişeyler hissettim dün iş çıkışı özellikle ama sanki bel tarafımda kasıkta değil. İğnenin etkisi ilk günlere göre azalmaya başladı. Eşime söyleyeceğim ilk herkese söylemeyi düşünmüyorum bir süre gizleyeceğim. Çok heyecanlı yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…