AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Günaydınlar😍 bende gün sayıyorum geçmiyor🙈 bende sol taraflarımda sancımsı bişeyler hissettim dün iş çıkışı özellikle ama sanki bel tarafımda kasıkta değil. İğnenin etkisi ilk günlere göre azalmaya başladı. Eşime söyleyeceğim ilk herkese söylemeyi düşünmüyorum bir süre gizleyeceğim. Çok heyecanlı yaaa
Canım bir şey soracağım, kasıkta diyorsun ya, mesela yumurta çatladıktan sonra rahme inmiyor mu sağ ya da sol tarafta neden ağrı oluyor peki? Bilmediğim için soruyorum.
Ben de eşime söyleyeceğim ama insanlar not yazıyor patik alıyor video çeken var ne şekilde söyleyeceğimi düşünmedim hiç.

Ben de video çekmeyi düşünüyorum ama kimseye göstermeyeceğim. Sadece bize anı olsun diye. Aynı şekilde aileme ve eşimin ailesine söylerken de kayda almak istiyorum. İlerde izlemek hoş olur.

Bu arada 1 ağustosta iğne yaptırıp test yapan var mı? Ben cumartesiye randevu aldım eğer regl olmazsam kan testine gideceğim hastaneye. Evde test yapmamak için hala direniyorum.

Canım bir şey soracağım, kasıkta diyorsun ya, mesela yumurta çatladıktan sonra rahme inmiyor mu sağ ya da sol tarafta neden ağrı oluyor peki? Bilmediğim için soruyorum.
Ben de eşime söyleyeceğim ama insanlar not yazıyor patik alıyor video çeken var ne şekilde söyleyeceğimi düşünmedim hiç.
Yumurta çatladıktan sonra 6-12 gün içinde döllenme olup rahme tutunuyor olması lazım sanırım yumurtan sağdaysa sağ taraf soldaysa sol tarafta hareketlilik oluyor. Bende bu konuda pek bilgili değilim tahminim o yönde🙈 daha iyi bilen arkadaşlar vardır belki. Aa yok canım ben direk arayıp hamileyim derim 🤭

Ben de video çekmeyi düşünüyorum ama kimseye göstermeyeceğim. Sadece bize anı olsun diye. Aynı şekilde aileme ve eşimin ailesine söylerken de kayda almak istiyorum. İlerde izlemek hoş olur.

Bu arada 1 ağustosta iğne yaptırıp test yapan var mı? Ben cumartesiye randevu aldım eğer regl olmazsam kan testine gideceğim hastaneye. Evde test yapmamak için hala direniyorum.
Aa tam 15 gün olmuş yarın kan tahlili verebilirsinz. Sabahtan bir gidin derim ay çok heyecanlı

Aa tam 15 gün olmuş yarın kan tahlili verebilirsinz. Sabahtan bir gidin derim ay çok heyecanlı
Ya eşim frenliyor beni. Doktor bize 18’inde kan verebilirsiniz dedi. Eşim de ille o günü bekleyelim, kendi kendimizi ne ümitlendirelim ne de moralimizi bozalım diyor. Çok yanaşmıyor erken test yapmaya.

Evde kaset test var aslında, yapsam mı diye düşünüyorum, sonra ben de kendimi tutuyorum, totem yapmak demeyeyim de kendi kendime ben de bekleyeceğim o günü diye söz vermiştim başta. O yüzden muhtemelen en kötü cuma sabahı evde test yaparım, 18’i oluyor sonuçta :)

Ya eşim frenliyor beni. Doktor bize 18’inde kan verebilirsiniz dedi. Eşim de ille o günü bekleyelim, kendi kendimizi ne ümitlendirelim ne de moralimizi bozalım diyor. Çok yanaşmıyor erken test yapmaya.

Evde kaset test var aslında, yapsam mı diye düşünüyorum, sonra ben de kendimi tutuyorum, totem yapmak demeyeyim de kendi kendime ben de bekleyeceğim o günü diye söz vermiştim başta. O yüzden muhtemelen en kötü cuma sabahı evde test yaparım, 18’i oluyor sonuçta :)
Bence yapabilirsin kan testi doktor da bana kan testi için öyle dedi ama kendin öncesinde 15. Gün test yapabilirsin dedi

Doktor o tarihte dediyse bekleyin bencede bende doktorun dediği tarihe odakladım kendimi😂

Kızlar günaydın,

Nasılsınız belirtisi semptomu olan test yaptıran var mı? Benim ara ara hafif sızlama oluyor rahim bölgesinde bazen de belim ağrıyor. 2 haftam var test yapmak için. Zaman geçmiyor 😁😁.

Bir de size soru, test yaptınız ve güzel haberleri aldınız diyelim. Eşinize hemen söyleyecek misiniz yoksa sürpriz planladınız mı?
Kuzum ooo daha çok var belirti için 2 haftan var daha vücudunu çok dinleme strese girersin ☺️ benim 1 haftam kaldı bakalım belirti aramamaya çalışıyorum bende 😁

Sürprizi şöyle düşünüyorum ben 1 ay sonra 17 Eylül de 1. Evlilik yıl dönümümüz olacak o zaman sürpriz yaparım keşke öyle olsa da unutulmaz bir anı olsa bizim için 🥹

Günaydın. Bendeki her şey hem adet hem hamilelik belirtisi. Olacak diye kendimi inandırmaya çalışıyorum ama çok da kaptırmak istemiyorum. Eşime, aileme, eşimin ailesine kime nasıl söyleyeceğimi planladım kafamda. Allah nasip ederse olumlu sonucu görmek kaldı sadece.
Aynı bende bu durumdayım 🌸🙏🏻

9 ağustosta . iğnenin etkisiyle olan belirtiler var ama ekstra farklı bişey yok. Senin ne zamandı var mı belirti
Ben 11 ağustosta vuruldum. 12-13 ilişki sonra rutine dönebilirsin istediğin gibi dedi. Ben 3 gün değerlendirdim artık bir dolu bir boş ilerlicem. Kasıklarım regl olacakmışım gibi ağrıyor çoğunlukla. Akıntım yok denecek kadar az iğneden beri o kadar

Evde en azından koyulaşıp veya silikleştiğini takip et bence ben öyle yapacam biraz zaman yaklaşsın istiyorum. 8 Ağustos da çatladı benim 22 sinde adet olmam lazım doktorum 24 ünde kan ver dedi ama zaman yaklaşsın biraz daha evde idrar testi ile takip edicem koyulaşma görürsem emin olmak için kan vermeye gidicem 🙏🏻

Bir şey soracağım, forumda çok bahsedilen göğüs ucunda beyaz sivilceler sadece hamilelik belirtisi mi? Regl döneminde de olan bir şey mi? Hiç dikkat etmemiştim bu zamana kadar.

Bir şey soracağım, forumda çok bahsedilen göğüs ucunda beyaz sivilceler sadece hamilelik belirtisi mi? Regl döneminde de olan bir şey mi? Hiç dikkat etmemiştim bu zamana kadar.
Ben dün farkettim sağ meme ucumun kenarında 1 tane sivilce vardır çok şaşırdım olmuyordu öyle. Ama işte hamileliğe yormak istemiyorum denk geldi herhalde 😂 memelerimde damarlar çok belirginleşmiş bir de ağrı falan yok ama

Ben 11 ağustosta vuruldum. 12-13 ilişki sonra rutine dönebilirsin istediğin gibi dedi. Ben 3 gün değerlendirdim artık bir dolu bir boş ilerlicem. Kasıklarım regl olacakmışım gibi ağrıyor çoğunlukla. Akıntım yok denecek kadar az iğneden beri o kadar
Kasıkların ağrıması acaba iyi bişeye mi işaret

Ben dün farkettim sağ meme ucumun kenarında 1 tane sivilce vardır çok şaşırdım olmuyordu öyle. Ama işte hamileliğe yormak istemiyorum denk geldi herhalde 😂 memelerimde damarlar çok belirginleşmiş bir de ağrı falan yok ama
Belirtiler arasında var bu sanırım belki öyledr🤭

X