AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Herkeste farklı belirtiler vardır demekki. Dün akşam üzeri test yaptım etkisini görüp en azından kıyaslarım sonrasında diye böyle çıktı. Keşke hep böyle kalmaya devam edip bu durum kesin olsa 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_2396.jpeg
    IMG_2396.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 194
Herkeste farklı belirtiler vardır demekki. Dün akşam üzeri test yaptım etkisini görüp en azından kıyaslarım sonrasında diye böyle çıktı. Keşke hep böyle kalmaya devam edip bu durum kesin olsa 🙏🏻
Çok tecrübeli değilim forumda ama bundan çok daha silik çizgileri olumlu yorumlayanlar görmüştüm. İnşallah pozitiftir senin de :) Sen ne zaman iğne yaptırmıştın?

Kızlar bunlara baksanıza bi çıplak gözle daha net ama 3 gün gecikmem var

Eklentiler

• D7BB46D2-952F-42FD-B4B9-0748B9ECF244.jpeg
    D7BB46D2-952F-42FD-B4B9-0748B9ECF244.jpeg
    41,1 KB · Görüntüleme: 125
  • 62499599-39C3-434D-BF44-566404044D64.jpeg
    62499599-39C3-434D-BF44-566404044D64.jpeg
    45,3 KB · Görüntüleme: 116
Canım daha çok erken ☺️☺️
Umarım hep pozitif görürsün ama bu gördüğümüz yalancı pozitif şu an. Ben de 10 Ağustos'ta yaptırdım 28'ine kadar sabırla bekleyeceğim daha önce sürekli test yapıp çok üzülmüştüm.
Tabi tabi 10-12 güne kadar yalancı pozitif çıkabilirmiş. Ben şimdi etkisi böyle göreyim 3-4 gün sonra bidaha yaparım etkisine bakarım

İğne yok başarısız 2 iğneli klomenden sonra kendim klomene benzeyen diğer haptan kullandım o da yarım yamalak
Sanırım gebelik var sizde kan testi kesin sonuca götürecektir. :KK66:
Bence doktor tavsiyesi olmadan bu ilaçları kullanıp bırakmayın çünkü prospektüsünde de yazıyor bir sürü ciddi hastalığa sebebiyet verebiliyor bu ilaçlar. Çocuk sahibi olalım derken yumurtalıklarımızdan olmayalım dikkat edin kendinize lütfen.

Merhaba
Geçen ay aşılama yapıldı maalesef tutmadı
Bu ay doktorum aşılama yapmak istemiyorum her şeyin çok güzel dedi çatlatma iğnesi vurduldum bugün iğnenin 12. Günü 3 gün sonra da adet günüm bende hiç bir belirti yok heyecanla bekliyorum

kizlar merhaba başlığı takip ediyorum ben temmuzun 31 de çatlama iğnesi vuruldum bu ayın 14 sabahı kan verdim beta 2.30 çıktı yani gebelik yok 15. gundeyim hiç bir belirdim yok regli olacağıma dair böyle bir durum yaşayan var mı?

Ne kadar doğru bilmiyorum ama ilk 14 gün iğnenin etkisiyle pozitif çıkabileceğini okumuştum. İnşallah doktorun söylediği süre dolduğunda da pozitif görürsün
Her kadında değişiyor o. Net bi şey söylemek doğru olmaz bu konuda kiminin de 1 hafta içinde iğnenin etkisi geçiyormuş en iyisi evde kendiniz takip etmek silikleşmeyi

X