AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Banada doktorum sen orta düzeyli pcosun demişti biraz kilo versem düzelir biliyorum. Hep dikkat etmek zorundayım yediklerime içtiklerime . Vaktini ve saatini bekliyordur bende öyle kasmıyorum yaşım çok geç olmadan olsa iyi olur diyorum. Çoğul gebelik nasip olsa keşke

2 sinde çatlama olduysa bugün 12. Gün oluyo bence evinizde idrar testi yapın koyu çıkarsa umut vardır kan verirsiniz eğer silik çıkarsa ya iğnenin etkisi geçiyordur ya beta yeni yükselişe geçecektir umarım anlatabilmişimdir silik çıkarsa yarın bi daha yaparsınız iğne etki ise zaten daha da silikleşir gebelik varsa koyulaşır tabi yine de siz bilirsiniz inşallah vardır

Keşkeeee.. ben aslında aşılamayı bu yüzden istiyorum rabbim iki tane nasip etsin de yüzümüz gülsün bi daha böyle yıpranmayalım diye

Benim de kilo vermem gerekiyor ama şartlanınca daha çok yemek istiyorum. Geçen sene gliforla kilo vermiştim tekrar aldım. Sizin kilo / boy kaç? ben 69 / 171 vücut kitle indeksim normal çıkıyor.

Sanırım normalde 16 Ağustos'ta regl olmanız gerekiyor. Ben çatlama günü + 14 gün olarak hesaplıyorum regl tarihini. Umarım güzel haberlerinizi alırız bir iki güne. Sevgiler

Benim de kilo vermem gerekiyor ama şartlanınca daha çok yemek istiyorum. Geçen sene gliforla kilo vermiştim tekrar aldım. Sizin kilo / boy kaç? ben 69 / 171 vücut kitle indeksim normal çıkıyor.
Aa gliforun bana öyle etkisi olmadı ama 69 kiloyum bnde 60tan çıktım . boyum 1.58. Ama görünüş olarak öyle kilolu durmuyorum bölgesel biraz . 2 ay şekerli hiç bişey yemedim meyve dahil 2 kılo almışım akşamda 7den sonra yemıyorum 3 litre su tüketirim. Evlendikten sonra yürüyüş yapamadım sanırım beni etkileyen hareketsiz kalmam oldu.

Evet keşke olsa da eşime sürpriz yapsam bu ay ona bi şey demiyorum adamı umutlandırmıyorum sonra hüsrana uğruyoruz her şeyi belirti sanmıyorum artık
Bende eşimin ailesi ve annem haricinde kimseye bişey anlatmadım. Keseyi göresiye kadar doktor gizli tutarım . Burda sizlerle bu anları paylaşınca iyi hissettiryor yoksa kimseye diyemiyor insan.

Bende eşimin ailesi ve annem haricinde kimseye bişey anlatmadım. Keseyi göresiye kadar doktor gizli tutarım . Burda sizlerle bu anları paylaşınca iyi hissettiryor yoksa kimseye diyemiyor insan.
Ben kendi annem kardeşlerim ve eşim dışında kimseye söylemem. 16 haftalık oluncaya kadar kimseye söylenmemeli bence. Eşim tarafına da şu sebeple söylemem nazar falan olur herkes birbirine duyuruyor burda o yüzden güvenip de söylemem yani.

Evet bende o yüzden sakınıyorum eşimin ailesi o konuda saygılar sağolsunlar. Aile içinde kaldı bizim . ama eşim işinden izin almak zorunda kaldı ondan dolayı patronuna söyledi patronu da arkadaşı 16.haftaya kadar riskli mi oluyor

İlk 12 hafta riskli oluyo. 16 hafta dememin sebebi de o zamanlar cinsiyet belli oluyor ya ondan. Hem risk de azalmış oluyor doktor herhangi bir risk demedikten sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…