AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Benim bugün 10. Günüm tahmini regl günüme 1 hafta var bakalım ne olacak

Aslında bugün versene belli olur 16. Gün olmuş senin yerine ben heyecanlaniyorum
Az önce arkadaşım da öyle diyo. Ayy çatladım yemin ederim baksana dedi. Kız dur akşama kadar bekliyim sonra olumsuz oluyo dedim. Doktoruma da sordum bugün test yapabilirsin dedi bilmiyorum yapsam mı kızlar bi şey de hissetmiyorum. Yaptıktan sonra adet oluyorum genelde onun için biraz beklemek istiyorum ama 8 inde çatladı hissettim bunu. Eminim yani o yüzden dün adet olmam lazımdı ilk defa heyecanlanıp umutlanmıyorum Allahım nasip mi etti acaba onun için mi umursamıyorum acaba şu an

Hadi al yap bir test

Git ay nasip bu işler doktorunda test yapabilirsin demiş ne bekliyorsunnn

Ay inşallah

Hadi al yap bir test
Yaptım az önce ama kaset testti. Erken gebelik testi değil ilk başta çok hafif gözükmeyecek kadar bi silik çizgi gördüm daha sonra göremedim belki de psikolojik olarak bilmiyorum bugün de adet olmazsam yarın erken gebelik testi yapıcam bi de

Kan vermedin bir

Cuma günü çıkan sonuca göre doktora yazıcam duruma göre gidicem
Hakkımızda hayırlısı olsun. Bu süreçte çevremde kimseye paylaşamadığım şeyleri sizlerle paylaştım. İğne vurulduktn bu yana burda belirtiler ve bir sürü yazılar okudum öyle böyle geçti zaman. Sebebini bilmediğim bir ruh hali var hassas ve buruk hissediyorum sonu hayr olur inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…