AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Aynen öyle. Hayirlisi bakalim.
Sende durumlar nasıl bayadir konuşmuyoruz
Ben hala adet olmadım. Şimdi kalktım baktım yine bi şey yok. Bu gün olmazsam test yaparım yarın falan. Bugün gelmeli en azından. İlk defa kendimi tutuyorum aslında koşa koşa test yapardım önceden Ama olumsuz görmekten sıkılmışım bi daha görmek istemiyorum demekki o yüzden tutuyorum kendimi. Doktorum da 24 ünde kan ver dedi zaten yani yarın. Ama kan vermicem idrarda görüp emin olmak için kan veririm. Kanda 2 değerini görmek istemiyorum artık cesaretim yok bakalım hayırlısı

Eşinizde bir sorun var mı?

Kızlar bir sorum olcak ben ağustosun 6 sında iğne oldum. Ve bu ikinci ilkinde tutmadı çünkü onuda nisanda olmuştum. Doktorum bana 18 inde kanda 24 ünde idrarda belli olur dedi bizde 20 sinde köye gidicektik yani köydeyiz hala gelmeden kan vermek istedim. Kanda hamile olduğum çıktı. Doktorumda hamilesin dedi. Fakat dünle bugün inanılmaz bir ağrım var belim kasıklarım kopuyo resmen yok böle ağrı sanki regli olcak gbiyim. Arkadaşlarımın çoğunda yerleşme kanaması oldu bende öle bişeyde gelmedi sizce kimyasal mı geçiriyorum şuan yoksa illa kanama olmazda böle mi rahme tutunmaya çalışıyo ama inanılmaz bir ağrı var ağlıcam nerdeyse

Regl ağrısıyla benzer oluyormuş kimyasal hakkında bilgim yok ama herkeste yerleşme kanaması olmıyor. Gönlünüzü ferah tutun doktoronuza bir danışın isterseniz. Birde dinlenin bolca

Regl ağrısıyla benzer oluyormuş kimyasal hakkında bilgim yok ama herkeste yerleşme kanaması olmıyor. Gönlünüzü ferah tutun doktoronuza bir danışın isterseniz. Birde dinlenin bolca
Bugün yazıcam doktoruma inanılmaz ağrım var ağlıcam nerdeyse zaten benim reglim inanılmaz ağrılı geçer ağlarım buda böyle korkuyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…