AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Yok ya değildir bence onu sormadım valla tek bildiğim iğneden sonra uzun süre kalkmıyormuş yerinden ve temizlik falan hiçbir şey yapmıyormuş. Valla ben dayanamıyorum balkon yıka ev süpür dolaplara tırman 😅 hepsini yapıyorum birinin yapmasını bekleyemiyorum

Yok ya değildir bence onu sormadım valla tek bildiğim iğneden sonra uzun süre kalkmıyormuş yerinden ve temizlik falan hiçbir şey yapmıyormuş. Valla ben dayanamıyorum balkon yıka ev süpür dolaplara tırman 😅 hepsini yapıyorum birinin yapmasını bekleyemiyorum
Allah Allah aslında hareket etmek kan dolaşımını hızlandırır ağır ve ani hareketler değil de

Bende senin gibiyim iğne akşamı misafir ağırladım 😅 evde ek olunca tüm işler sana bakıyor

Yok diğerleri oldu. Ben normal yoldan da gebelik sağlayabiliyorum. Olması yönünden bir sıkıntım yok. 6 gebeliğim olduBenim tekrarlayan gebelik kayıplarım var malesef. O sebeple deniyorum. Artık ne yoldan olursa nasip. Pgtli tüp bebeği bile kaybettim. Donmuş embriyolarım var ama süreç biraz yıpratıcı. Birde tekrar böyle doktor takibiyle devam ediyim dedim. Ama bu gittiğim doktor biraz farklı oldu. Dediğiniz gibi hYırlısı herşeyin hepimiz adına. Rabbim sağlıklı sıhattli kucağımıza alacağımız evlatlar nasip etsin
Pıhtılaşma baktırdınız mı ? O da sürekli düşüklere sebep oluyo. Yada rahimde bi Yapı bozukluğu varsa olabilir detaylı baktırmalısınız bence.

Yok valla geçmiyor gün bitsinde yarın sabahta test yapayım diye bekliyorum resmen. Belirsizlik çok gıcık bişey.
Bugün benim 14. Günüm adet olmam lazım olmadım. Yarın da olabilirim adet bakalım bugün yarın olmam lazım çok heyecanlı ama hamile hissetmiyorum bakalım

Pıhtılaşma baktırdınız mı ? O da sürekli düşüklere sebep oluyo. Yada rahimde bi Yapı bozukluğu varsa olabilir detaylı baktırmalısınız bence.
Herşey yapıldı herşey bakıldı. Pıhtılaşma önemli düzeyde yok ama yine de kullandım kan sulandırıcı kullanıcamda. Rahimde çok bariz bir şey yoktu ama onuda yaptık önlem amaçlı histereskopi yapılıp rahim genişletildi. Genetik testler yapıldı. Nizde artık yapılabilecek birşey kalmayınca acaba bebeklermi sağlıksız oluyor diyip. Bebekleri inceletip sağlıklı bebek transferi yaptık. Ama onda da aynı sonuç çıktı. Sebepsiz şekilde kalpleri duruyor yani. Doktorlarda artık sebep arama denemeye devam et illa olucak diyorlar. Bende kabullendim. Bir sorun yok zamanı değildi zamnını bekliyoruz diyorum sadece. Kötü düşünmeyi bıraktım 🙏🏼

X