AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Kocalarınız nerdee 😂 hepimiz buradayız adamlar yalnız kalıyo yemin ederim deniz kenarına keyif yapalım diye geldik kocam aha yanımda adam garibim kendi kendine türkü dinliyor ben burdayım 😁

Benim kasıklarda ağrı çok var batma gibi bazen çok şiddetli oluyor ve iki gündür mide ağrısı da eklendi kabızlık da var zaten berbat hissediyorum.

Hadi ya . Kasık ağrısı erken belirtiler arasında zaten
Evet ama ilk iğnemde de bu şekilde çok ağrı oluyordu diğer bayanların söylediği gibi göğüs ağrısı falan da çok vardı bu ay iğneden sonra kasık ağrısı, kabızlık ve mide ağrısı var başka birşey yok

Ayy inşallah kızlar çok sık çişe çıkıyor musunuz ben çok sık çıkmıyorum. Bi de idrarın rengi koyulaşmaya başlıyormuş. Öyle bi durumunuz var mı? Ben büyük abdeste çok çıkıyorum karın ağrılarım oluyorda.
Ben zaten ara ara geceleri çakardım şimdi her gece çıkıyorum su içimim de arttı ondan da olabilir :) idrar rengi bence aynı ama geçen bende kötü bi koku aldım bugün normal. Kaşık ağrıları ve göğüs ağrıları adet ağrısı gibi devam ediyor.

Ben zaten ara ara geceleri çakardım şimdi her gece çıkıyorum su içimim de arttı ondan da olabilir :) idrar rengi bence aynı ama geçen bende kötü bi koku aldım bugün normal. Kaşık ağrıları ve göğüs ağrıları adet ağrısı gibi devam ediyor.
Nerdeyse aynı belirtilerimiz

Evet ama ilk iğnemde de bu şekilde çok ağrı oluyordu diğer bayanların söylediği gibi göğüs ağrısı falan da çok vardı bu ay iğneden sonra kasık ağrısı, kabızlık ve mide ağrısı var başka birşey yok
Demekki beta hcgden böyle hissediyoruz iğnenin belrtisi o zaman ay bir tahlil yapsaydıkk

benimdd renginde değişiklik yok

Test yaptım negatif. Sizce:
1. Rahim filmi mi çektireyim?
2. Aşılama mı yaptırayım?
3. 1 ay daha klomen ve ovitrelle mi? Klomen yumurtalık kanserine yol açabiliyor sürekli kullanmaya korkuyorum.

Bir de önemli bir sorum var, doktor tutmazsa yine kontrole gel kiste mi dönüştü bakarız demişti. Reglin 5. günü mü gideceğim kist yoksa klomen başlamak için? Benim 7 gün sürüyor yani regliyken alttan mı bakacak karnımdan bakınca kiste dönüştüğünü görebilir mi?

3. 1 ay daha klomen ve ovitrelle mi? Klomen yumurtalık kanserine yol açabiliyor sürekli kullanmaya korkuyorum.

Bir de önemli bir sorum var, doktor tutmazsa yine kontrole gel kiste mi dönüştü bakarız demişti. Reglin 5. günü mü gideceğim kist yoksa klomen başlamak için? Benim 7 gün sürüyor yani regliyken alttan mı bakacak karnımdan bakınca kiste dönüştüğünü görebilir mi?
Bence önce bi rahim filmi çektir. Belki tüpler tıkalıdır veya biri tıkalıdır yada rahimde bi sorun vardır bunu bilmiş olursun ona göre yol belirlersin. Şimdi aşılama yaptırcan tüpler kapalıysa aşılama bi işe yaramaz ki. Yada klomen falan bi işe yaramaz. Doktor kontrole ne zaman geleceğini söylemedi mi her doktor farklı zamanda çağırıyor bu konuda bi şey diyemem. Ama benim önerim rahim filmi aklında bulunsun. Kaç yıllık evlisin bilmiyorum ama çok istiyorsanız rahim filminden sonra aşılama yaptırabilirsin güvendiğin ilgili bi doktora. Eşinin de sperm sonuçlarına bakmalılar. Ona göre yol belirlenecektir. Doktorlar detaylı görebilmek adına genelde alttan bakıyor yani benim doktorum öyle. Devlet hastanesinde karnımdan bakıp çok incelemiyordu beni onun için sevmemiştim. Alttan muayene daha iyi bence.

Kaçıncı günündü iğneden sonra?

X