AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Kızlar bide afederseniz ama idrarımda koku var sizde aldınız mı koku ben az su içince olur genelde ama suyu çok içiyorum kokmaması lazım

Ayy inşallah kızlar çok sık çişe çıkıyor musunuz ben çok sık çıkmıyorum. Bi de idrarın rengi koyulaşmaya başlıyormuş. Öyle bi durumunuz var mı? Ben büyük abdeste çok çıkıyorum karın ağrılarım oluyorda.
Ben de kabızlık var ya maalesef.

Ayy inşallah kızlar çok sık çişe çıkıyor musunuz ben çok sık çıkmıyorum. Bi de idrarın rengi koyulaşmaya başlıyormuş. Öyle bi durumunuz var mı? Ben büyük abdeste çok çıkıyorum karın ağrılarım oluyorda.
Ben su içtiğim için çıkıyorum inanır mısın bebde yemek yiyim büyük abdeste çıkıyorum baktım hamilelik belirtilerinde kabızlık yazuyor o zaman değil dedim herhalde yediklerimden

Büyük abdest konusunda zorluk yaşıyorum ya ben. Eskiden hiç kabızlık yaşamadım Şuan kabızlık var biraz

X