Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Merhaba, bu bilgilendirici mesajınız için çok teşekkür ederim. Eşimin çok sık yurtdışı seyahati oluyor. Ve gelmesine 1 gün kala o yumurta akı gibi olan akıntı geldi. Geç mi kaldım acaba diye korktum ama ertesi gün birlikte olabildik:)
Şöyle söylim tatlım ilişkiye girdiğinde sperm kadın vucudunda ortalama 3 gün canlı kalabiliyor. Ama senin hamile kalma günün yumurta canlılığın da 24 saat. Aslında hiç sorunu olmayan çiftler için 2 günde bir ilişki yeterli. Yumurta akı gibi olan akıntı lh yükseldiği zaman oluyor. Çatladıktan sonra akıntın opaklaşır yani yumurta akı gibi uzamaz ordan da takip edebilirsin. Eğer akıntı olduğu zaman ilişki olduysa ihtimal yüksek umarım gönlünce olur

Merhaba, bu bilgilendirici mesajınız için çok teşekkür ederim. Eşimin çok sık yurtdışı seyahati oluyor. Ve gelmesine 1 gün kala o yumurta akı gibi olan akıntı geldi. Geç mi kaldım acaba diye korktum ama ertesi gün birlikte olabildik:)
Hayırlı olsun kuzum hamileymişsin , sağlıkla kucağına almak nasip olsunn 🥰🥰

Hanımlar aşılamamı oldum eve geldim inşallaaaah Bu ay herbirimiz pozitif görebiliriz 😍🤲 ilk defa bugun idrara sıkışık olmamı istediler aşılama öncesi sonrasinda 20 30 dk yattim ama kalkar kalkmaz tuvalete koştum size aşılama sonrası bekleme süresi vermislermiydi tuvalete cikmak icin? 😁

Hanımlar aşılamamı oldum eve geldim inşallaaaah Bu ay herbirimiz pozitif görebiliriz 😍🤲 ilk defa bugun idrara sıkışık olmamı istediler aşılama öncesi sonrasinda 20 30 dk yattim ama kalkar kalkmaz tuvalete koştum size aşılama sonrası bekleme süresi vermislermiydi tuvalete cikmak icin? 😁
Hayırlı olsun kuzum inşallah pozitifle sonuçlanır hepimizin aşılaması 😍😍
Ben ilk aşılamamda çok sıkışık girmiştim , bu defa o kadar sıkıntıya girmemek adına çok sıkışmadım . 15 ,20 dk yattım bende ☺️☺️

Hayırlı olsun kuzum inşallah pozitifle sonuçlanır hepimizin aşılaması 😍😍
Ben ilk aşılamamda çok sıkışık girmiştim , bu defa o kadar sıkıntıya girmemek adına çok sıkışmadım . 15 ,20 dk yattım bende ☺️☺️
Insallaaaahhh🥰🤲 senin aşılama ne zaman oldu test günün ne zmaan ?😍🤩

Teşekkür ederim ewet baktilar.ince hortum içine girer mi diye düşünüyorm belim rahatsiz biraz eğrilik var ondan düşünüyorm
Valla ben ince hortum falan dikkat etmedim 😃 o anki Heyecanla. Tipa gibi bisey taktı vajinaya onu gordum sonrada siringayla spermi yolladi
Sol tupumde hava gibi bisey oldu onu hissettim bide sperm sol tarafa gitti galiba
Ordada kist olmuş yumurtaligimda tutmadi maalesef.Sag tarafa sperm ugramadi galiba benim 😔

Canım araya girmek gibi olmasın daha öncede yazdın mı konuştuk mu bilmiyorum ama bende 2 buçuk senedir uğraşıyorum sana şu kadarını söyleyeyim en başta ki basamakta reglin 2.3.gğnlefinds yapılmış hormon tahlilleri, ultrason muayenesi ve eşinin spermiogramıyla başlamak gerekiyor. Bunlarda sorun yoksa yumurta takibinde yumurta gelişimi ve çatlama durumu bakılması lazım. Ben ilk ay klomen ovitrelle denediğim dd hamile kaldım evet ama düşüşten sonra doktorum ay ay farklı dendi mesela bi ay yumurta geliştirdi ama iğne vermedi kendi çatlıyor mu çatlamıyorsa neden yada kendi Çatladığı da yumurta hazır olmuyor mu vs bi ay ise hiçbirşey vermeden takip etti gibi sonuçta o kadar git gel yapıyoruz şuan gerçekten doktorum beni benden daha iyi tanıyor en basiti benim aşılamam 25.saatte oldu ben 36 saat okuyunca etken yapıyor içerde kalsın mı diye düşünüyor derken bugün aşılama sonrası ultrasonda baktık çatlamıştı bile zaten ona göre hesap yaptım merak etme demişti 36 saat olması gerekmez mi dediğimde. Gelelim yumurta takibi aşılama mevzusuna benim doktorum açıkcası çok kontrollü gitti. İlaç verdi büyüdü çatlatma iğnesi oldum ilişki günlerini verdi günler bittiğinde dahi çatlayıp çatlamadığı için çağırdı rahim kalınlığına baktı ya duphaston yada progestan verip 10 gün öyle bekledik. Aşılama içinde keza dediğim gibi aşılamayı yaptı tekrar kontrol etti spermler gitti mi yumurta çatlamış mı spermler hareketli mi. En önemlisi de bunları yaparken hep benle konuştu banada gösterdi etti o yüzden stres yaptığım hiç bi durum olmadı. Mesela ben şuan aşılama oldu ama yumurta çatladı mı sperm gitti mi vs diye düşünmüyorum. Bi kaç ay bu kadar emin gitmene rağmen sonuç yoksa hsg çektirmelisin. Eşinin sperm örnekleri tekrar değerlendirilmeli öyle 1 yıl önce baktık iyiydi o tamam diyip köşeye koymak yok düşebiliyor. Hsg çekildikten sonra hala bi sorun yoksa o zaman emin ol sorun yoktur artık bundan sonrası inanca göre rabbim hayırlı zamanı bekliyordur evren işte daha hazır olduğunu düşünmüyordur ne demek istersen. Hsg ile olabilecek tüm sorunlar ortaya çıkar rahim şekşi bozukluğu tüpler vs. Bu arada bilmediğim için söylüyorum kist miyom pco vs gibi bir sorunun var mı sende istersen kendinden bahset biraz naçizane önerim olursa söylemekten zevk duyarım canım bende sağlıkçıyım zaten güvenebilirsin..

Teşekkür ederim ewet baktilar.ince hortum içine girer mi diye düşünüyorm belim rahatsiz biraz eğrilik var ondan düşünüyorm
Canım endişe etme hortum dediğin incecik bir aparat , ultrason çok daha kalın ona kıyasla . Allah kolaylık versin bol bol dinlen wcye gitmemeye çalış , 2,3 gün ağır iş yapma . İnşallah tutar pozitif sonuç alırsın 🥰

X