Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Kızlarr bende dün bu saatlerde aşılamamı oldum. 18 ağustosta inşallah hayırlı haberi alıcaz. Aşılama sonrası kullanmam içinde duphaston verdi dr. Bakalım bebek varsa tutunması kolay olsun diye

Kızlarr bende dün bu saatlerde aşılamamı oldum. 18 ağustosta inşallah hayırlı haberi alıcaz. Aşılama sonrası kullanmam içinde duphaston verdi dr. Bakalım bebek varsa tutunması kolay olsun diye
Hayırlı olsun canım inşallah tutar Aşılama öncesi doktorun yumurtan çatlamış mı diye baktımı acaba ?

Teşekkür ederim canım hepimizin imtihanı farklı işte bak nr güzel bir sorununuz yok denek ki meleğin vaktini bekliyor umarım en kısa zamanda sana gelir..

Canım ben salı günü sabah gideceğim muhtemelen çarşamba yada en geç perş aşılama olur dedi yumurtaya bağlı git gelds olabilir dedi ama salı iğnemi verir diye düşünüyorum biraz geride kalmış dedi yumurta iğneyle snaırım daha çabuk büyümesini bekliyordu klomenls bile sonuç alıyordum çok rahat çünkü bakalım salı günü göreceğiz ne olcak ne bitcek aşkım. Mutlaka haber veririm sana

Reglimin 9.günü 13 13 ve 11 mm 3 tane yumurta var dedi bizim işimize yarayacak diğerleri daha küçük sanırım. Ama devamı için ilaç vermedi salı gününe kadar kendi hesaplado günlük büyüme mm göre salı sabah gel dedi bakalım nolcak. Kuzu eğer 36. Saate falan denk geldiysr çatlatma iğnesi sonrası çatlamıştır o görmüştür ona göre yapmıştır iğneden sonra 24 36 saat arası çatlıyor diyolat ya ya çatlamış görmüştür yada çatlamak üzeredir diye yapmıştır. Merak etme sen. İlişki günü de verdiyse o günlerde rahat ol

Evet duphaston yada progestan yazıyordu benimde doktorum yumurta takibindd çatladığnı kontrol ettikten sonra. Duphaston birde sanırım regli olcaksanda düzenli olsun rahim kalınlığına iyi gelsin vs diye de yardımcı oluyormuş bazn onu bazen progestanı veriyordu doktorum. İnşallah pozitif sonuç alırsın canım hadi hayırlı olsun

Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah istenilen büyüklüğe gelmiştir gittiğinde Benimde daha küçükler vardı snradan gelen iimdi diyorum acaba onlar catlayamadıgı için mi sağ tarafım ağrıyor bu ihtimalde var. Ya bebeğim bn hiç bir tadavimde de lar bana iğneden snra gel çatlamış mı bakalaım diyip yada işlem sırasında bakmadılar bnde kuşkulanıp şüpheleniyorum inşallah en köyü 1 tanesi çatlayıp tutmustur ya bide bsey sorcam sana cok gariptir ki solda dr bi tane yumurta görmüştü ama ultrason daki gibi tam siyah değildi gri gibiydi sonra ki günler gittiğimde solda yumurta varmıydı hatırlayamadı baktıgında yoktu ona ne oldu cok öerak ediyorum

Valla kuzum bana doktorum gösteriyordu şöyle ki takibe gittiğimde yumurtaları gösteriyordu atıyorum çarşamba günü iğne vuruldum çarş perş cuma ilişki diyordu cumartesi kontrole çağırıyordu. Ultrasonda ki görüntü sana nasıl diyim sıvı dolmuş bir görüntü oluyor yani yumurta görmüyorsun orada bulanıklık gibi gözüküyor zaten doktoruma bak yumurta çatlamış ve folikül sıvın gözüküyor diyordu nette de görselleri var. Bencd için rahat olsun kuzu doktor da ona göre hareket etmiştir

Hayırlı olsun canım inşallah tutar Aşılama öncesi doktorun yumurtan çatlamış mı diye baktımı acaba ?
Amin canım inşallah. Valla demedi birşey bende o heyecanla sormadım çatlamış mı diye. Ama çatlatma iğnesini dedikleri saatte yapmıştım.
Amin canım inşallah hepimizin ki rast gelsin

Kişinin değerine göre veriliyor demek ki bana da suanlik sadece folik kullan dedi bakalim ilerleyen günlerde neler olucak.
İnşallah tutmuştur ilişkilere de devam edin Rabbım nasip eylesin

Evet banada öyle diyordu ama yumurta catladığı için mi gonalf kullandığım için mi sıvı dolu bilmiyorum hayırlısı olsun ya

Yaaa bak neler varmış konustukca öğreniyor insan ben doktorumu çok seviyorum ilgilide buluyorum dediğin gibi ilgi çok önemli doktorum kendine klinik açıcakmıs klinik biraz daha pahalı olur diye ben işleri hızlandırmak istedim

Bi kuzenimle konuşuyorum anlatıyorum yüzeysel bi şeyleri o da senin gibi ay neler var neler duyuyorum diyo umarım böyle duyduklarınizla kalırsınız hayat bir şekilde ogretiyo başkalarından duyup öğrenmek dilegiyle benimde deneyimlemedigim daha çok şey vardır eminim Rabbım duyduklarimizla okuduklarımizla koysun hepimizi
Evet özel klinikler biraz maliyetli oluyor biz ankarada tüp bebek merkezine gittik aralıkta sadece muayeneye 600 vermiştik normal ücret 15p liraydı özelde. İnşallah sonuc alırsınız fakat onun kilinigine gidecek olursanız da başka hastahane yada devlette tahlil yapılmasını kabul eder. Kolaylık oluyo illa surda tahlil yaptırın demesi zorluyor insanı. Rabbım imtihanımız onun yolundan sasmadan verebilmeyi nasip etsin.

Amin bebegım amin tez zaman da güzel haber almayı nasip etsin rabbim inşallah ben birazda psikolojik diye düşünüyorum kafamız da sürekli o var yani benim var rahatlamamız gerekiyor sanırım

Evet banada öyle diyordu ama yumurta catladığı için mi gonalf kullandığım için mi sıvı dolu bilmiyorum hayırlısı olsun ya
Belma'nin dediği sivi topluluğu gibi görünen şey yumurtanın çatlaması oluyor. Yumurta ultrasonda yuvarlak görünür çatlayınca yayılmış gibi görünür. Hatta yumurta catladigi gün afedersiniz hafif ishalimsi olursunuz akintiniz seffaf olur. Ben doktora hep sorardım bu ne bu niye böyle diye o zaman anlatırdı göstererek

Amin bebegım amin tez zaman da güzel haber almayı nasip etsin rabbim inşallah ben birazda psikolojik diye düşünüyorum kafamız da sürekli o var yani benim var rahatlamamız gerekiyor sanırım
Kesinlikle öyle tatlım. Eger doktor sebep bu bu bu demiyorsa biraz zaman ve kafa rahatlığı. Kafa rahatlığı hic kolay olmuyo bende henüz rahata erdim diyemem ama geçmiş 4 yıla bakınca az buçuk iyi gibiyim galiba arkadaş çevrem kafanı rahatlat dediğinde sinirlerim bozuluyordu tamam rahatlatayim nasıl olacağını da söyleyin deyince hepsi sus pus oluyodu. En zoru ve en büyük etken kabullenmek. Başarı elde etmedim ama kabullenmeye başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…