Ağabey ve ablanızla yakın mısınız?

Benim 4 yaş büyük ablam var. O benim canyoldaşımdır. Hayatta herşeyimi hiç tereddütsüz paylaşabildiğim belkide tek insan. Her ne kadar evliliklerimiz dolayısıyla çok uzun süreler görüşemediğimiz zamanlafr olsada kaldığımız yerden hep hayatı yakalar birarada çok eğlenir birbirimize fikir alışverişinde bulunuruz.
Birde benden 3 yaş büyük abim var onunlada iyi dostuz ama tabii ablam kadar değil. Ama yinede onunlada güzel anlaşırız. İnsanın kardeşlerinin olması bence çok güzel birşey. Hayatta kendi kanından canından insanların olması çok güven veriyor bana.

abimle fazla paylaşımımız olmzda iki kızkardeişm var her şeyi onlarla paylaşırım erkek kardeşler daha soğuk oluyolar kanımca:çok üzgünüm:

benden 6 yaş büyük bir ablam var..ve maalesef çok yakın değiliz:çok üzgünüm:.küçükken bu uzaklık daha fazlaydı.belki biz büyüdükçe aramızdaki yaş farkının da bir önemi kalmamaya başladı ki daha iyi anlaşmaya başladık.ama yine de hiçbir zaman çok samimi,çok yakın öyle canyoldaşı sırdaşı filan olamadık birbirimizin.ama ben çok isterdimsenağlama.evlendikten sonra evler de uzaklaşınca daha da uzaklaştık sanırım:çok üzgünüm:iyi kardeşlik ilişkisi olan insanlara her zaman özenmişimdir ama maalesef ben o kadar şanslı olamadımsenağlama

3 kardesız en buyuk benım ve hepımızın arasında 4 er yas var
Bu arada ortanca kardesımle aynı gun dogmusuz laelaelaelaelae Kucukken butun kardeslerın aynı gun dogdugunu sanırdım, kardesler ya:roflol:
Annemi bu konuda tebrik ediyorum, hepimizi pek bir hesaplı yapmıs

benim abi yok..iki ablam ve bir erkek kardeşim var..birbirimize düşkünüzdür..özellikle benden 5 yaş büyük olan ablamla iş yerlerimizde yakın oluğu için her öğlen olamasa arada buluşur,gezer,iki lafın belini kırarız..bir sıkıntım olduğunda maddi-manevi o bana ben ona desteğizdir..büyük ablam uşakta eşinin görevi icabı..evlendiğinden beri bizden uzakta olduğu için onunla çok şeyi paylaşamadık ama msn sağolsun özlemimizi birbirimizi görerekte gideriyoruz.

Benden 2 yas buyuk bir agabeyim var, laf aramizda cok kiskancti bana genc kizken hic nefes aldirmadi ama melek gibidir cok iyi bir yuregi vardir, istese canimi veririm onun icin , oda bana oyle benden 2 yas buyuk olmasina karsin daha bir kere sensin demedim samimiyiz ama genede aramizda bir saygi var ne o beni kirdi nede ben onu, severim hemde cok:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…