Ağabey ve ablanızla yakın mısınız?

abim benden 4 taş byük..tamam bana kötü davranmaz ama bi kere gelip beni öptüğünü görmedim bayramda seyranda ancak.ondan ötesi yok.duygularını belli eden biri deil karekteri bu olsa gerek alıştım artık.ama öle çok isterdimki abim otursun benle dertleşsin ben onunla ağliyim o benimle gülsün.sorunlarımızı birlikte aşalım.ne aşktan anlıo ne meşkten 23 yaşında ama henüz hiç sevgilisi olmamış.böle şeyler ona ters gelio.bende tam tersine aşka çok fazla değer veren biriyim.seviyor we seviliorumm

biz 4 kardeşiz ablam 3 yaş büyük benden küçük yaşta evlendiği için pek paylaşımımız olmadı ama
genede iyi dertleşiriz
kızkardeşim 2 yaş küçüktür benden ikiz gibi büyüdük derim her yere birlikte giderdik herşeyimisi paylaşırdık yapmadığımız deliliklerde kalmıyordu
erkek kardeşimle 9 yaş var aramızda onlada iyi anlaşırız yanı lafın kısacası
biz kardeş olarak hiç birbirimizin kalplerini kırmış değiliz düşkünüz birbirimize:1hug:

1 kız kardesim var
beni asla aramaz ve sormaz, cok nadir, 6 ayda bir
ben onu aradim sordum ilgilendim, o zaman konusur ama ben aramazsam neyapiyorsun oldun mu kaldin mi demez kesinlikle
telefon ettigimde de donuk konusur iyiyim, oturuyorum
aramizda 5 yas var
artık ben de biraktim ipinucunu ne ariyorum ne soruyorum
cunku kardes gibi davranmiyordu hicbizaman
elimden geleni yaptim
arkadaslari yetiyormus ona
ilerde belki hatasini anlicak ama o zaman da ben affeder miyim bilmiyorum

Ağabey ve ablanız varsa onlarla ilişkileriniz nasıl,ağabeyinizden çekinir misiniz size şefkatli mi davranır,ayrıca aranızda çok yaş farkı var mı?:çok üzgünüm:

Benim ablam var .Benden 2 yaş büyük .Türkiyenin bir ucunda o bir ucunda ben çok özlüyorum onu .18 li yaşlarımda pek değerini bilememiştim ama o mükemmel bir abla ve küçük annem olmuştur her zaman.Keşke hep yanımda olsa...:KK43:( Canım ablam, dostum, sırdaşım seni çok seviyorum.

biz 4 kardesiz en buyukleri benim
2.kizkardesim 2 yas var aramizda
3.erkek kardesim 5 yas var aramizda
4.kiz kardesim 10 yas var aramizda hepsini cok seviyorum kollamaya calisiyorum
ozellikle evlendikten sonra duygularim cok farklilasti.
dugunumun ertesi gunu 2 nolu kardesim uyaninca anneme- ben napicam simdi bu evde tek basima -demis cok uzulmustum zaten onunla arkadas gibiyiz
3 nolu kardesimle fazla bisey paylaymayiz normal kardes iliskisi zaten ergenlik donemi kimseyi dinlemiyo havalarda
4 nolu kardesim cocugum gibi hala mincikliyorum cocuklugunu unutamiyorum
kardes yeri bambaska .........

4 kardeşiz. en küçükleri benim. ablam benden 3 yaş büyük hatta ablamın kızıyla bile aramda 9 yaş var..evlendikten sonra daha samimi oldum ablamla,tabi bende büyüdüm...
büyük abimle 9, küçük abimlede 6 yaş var aramızda. hepsi de gurbetteler zaten.
ama büyük abimle daha çok iyiyiz.. herşeyini anlatır bana... o daha bi sevecen.. tabiki hiçbirini ayıramam çünkü onlar benim canlarım.. hepsini çok seviyorum..

Ablamla aramda 3 yaş var,aramız iyidir,ama resmidir..
Kızkardeşimle aramda 1,5 yaş var. Dünya bir yana o bir yana..Döktüğü her damla yaşa ben kurban olayım..
Görseniz boylu posludur maşallah! Benden birkaç yaş büyük bile sanırsınız. Ama benim gözümde hep minik kardeşimdir.. Onun için yapamayacağım hiç bir şey yok..

Abla ,kardeş abi vs.Kan bağıgla bağlı olduğumuz inancı.Çok enteresan geliyor bana.Gerçekte ne kadar doğrudur bilinmez.Zira gazetelerin ikinci sayfalarında ,güzin abla köşelerinde ,kardeşin kardeşe tacizi,kardeşin kardeşe , hiç akla hayale gelmeyecek menfaatler nedeniyle kanlı bıcaklı olması vs, gibi gerçeklerle karşılaşınca sorguluyorsun ister istemez.Kardeşlik duygusu nerde başlayıp nerde biter ,bir muamma.Yıllardan beridir savunurum KARDEŞ ZORUNLU ARKADAŞIN,ARKADAŞIN SENİN SEÇTİĞİN KARDEŞİN...sevgiyle kalın...

benimde iki abim vardı büyük abimi 10 gün önce kaybettım..süper anlaşırdık o benım kılına zarar gelse canımın yanacagı taptıgım bırıcık abımdı ..ama allah bızden daha cok sevmış abımı aldı bizden...benden 7 yas büyükdü.. diger abımlede 5 yas var aramda onlada cok yakınım...kardeşşşlik bu sevgı bambaşkaymışşş..bırazda kaybedınce daha iyi anlıyorsunuz...

2tane ablam ve 1 abim var hepsiylede çok iyiyizdir çok baglıyızdır ablamla konusmadan duramayız abimde arar sorar saolsun tabi birde kardeşim var askerde şimdi ablasının gülü hepsini çok seviyorum canlarım onlar benim

iki kiz kardesim birde erkek kardesim var hepsini coook seviyorum kardes bambaska birsey en buyuk dostum sirdaslarim kardeslerim benim onlari cok ozledim

4 kız kardeşiz biz..ama 3+1 şeklinde..bi ablam 2 minnoşum war..ablam bize karşı hep samimiyetsiz,malesef yabancı gibi,we yine malesef hep kıskanç oldu..herşeyin içinden bi fenalık bulur çıkartır:KK43: bişe yaparsın bi laf eder hewesin kursağında kalır..bi benle değil bütün sülaleyle anlaşamaz o..hayatlamıdır kawgası nedir :) aynı kendi gibi de bikoca buldu..iicene soyutladı kendini..ay gene sinir geldi bak düşündükçe:) 2 tane de kuşumcuklarım war..biri 6 yaş küçük biri 8 yaş..deli oluruz birbirimize..çok düşkünüzdür..ay çok özledim ben yawrukuşlarımı yaaa:KK43:((((((((((

ablalarım da abilerimde var hepsini çok seviyorum ama ablalarıla tabiki daha yakınım.abilerimden hiç cekinmem.arkadas gibiyizdir.

dışardan bakıldığında hep yakın gözükmüşüzdür bazı şeyleri görmezden gelerek ,ablamla hala birbirimize yakınızdır ama ağabeylerimle:çok üzgünüm:senağlama ama ben herşeye rağmen onları çok seviyorumm resmi olsakta.

Benim abim var.Sagolsun bekarken cok cektirdi bana.Hicbir zaman abilik taslamadi ama benim ona karsi yumusakligimi hep kullandi ve hep kendine hizmet ettirdi.Bana duskun oldugu icin devamli yaninda gormek isterdi.Evlendigimdede cok buyuk sok yasadi ve 3 ay benimle kustu.Artik evlenecegim sirada baristi.Nisanliligim 4 ay surdu ve bu 4 ay icinde abimle nisanlim arasinda kalmistim.Abime beni paylasmak cok zor geldi.Herseyini bana anlatirdi bana danisirdi.Kucukken cok kavga ederdik ama buyuyunce kopamaz olduk.Hicmi kavgamiz olmadi oldu tabi sagolsun ustume gelirdi gelirdi susardim ve en sonunda bende patlardim ve bakardimki abim oraciktan sivismis.Bilirdiki kizdimmi o an gozum donuyo.Yani birbirimizi guzel idare ederdik.Inanin simdi oyle ozluyorumki keske diyorum yakin olsakta hergun bolbol hizmet etsem :KK43:(

Ablam yok ama ben ablayim.Ve kardesimin annesi sayilirim.Bana asiri duskundu ben buyuttum diyebilirim.O yuzden ayriligimiz onuda benide cok etkiledi.Ayrildigimiz 2 yil oldu ama ne o nede ben hala soku atlatamadik.Cok ozluyorum ya eski gunleri senağlama

X