Kontakt Lens ADORE lensler

babykuzum resim çıkmamış canım :) ama adorelerle ilgili şikayetler aynı yönde..Göz rengini fazla açamıyor..

arkadaşlar gözlerim bal rengi ama adore bi yeşil gözlerime takınca siyaha yakın bi yeşil oldu çok koyu doku çok güzel ama gözlerinde değişiklik isteyenlere göre diil resim flashla çektim ve çok gerdiğim için gözümü sulandı az gözüm renk çok dah aaçık çıkdı.siyaha yakın bi yeşil aslında.sıfır makyaj gözünüz yanılmasın diye

Canım bence yakışmış açık bi renk değil ama çok doğal görünüyor ...

Son düzenleme:
Lenste en önem verdiğim şey pupil boşluğunun gözle kaynaşması. adore gayet başarılıymış bu konuda gerçekten..

evt didemcim pupil konusunda cidden harika normalde karşılıklı olsak hiç anlaşılmaz yani lens olduğu pörtlek durmuyo gözde

bence de anlaşılmaz. hiç damar yok pupil de güzel kaynaşıyor, hiç pörtleyeceğini sanmıyorum :))
adore ler 1 aylık lens değil mi? kaça almıştın canım?

şu yeni seri de çıkmadı gitti.siz şimdi eski seri koyu kahver gözleri açmıyor demiştinzi değil mi ama you tube dda çok güzel videolar var

Youtubedakilere aldanma alanların beklediği gibi çıkmamış hiç, ama gözlerin açık renkse yada çok koyu değilse sonuç değişebilir... opuyorumnanaktan

Ya adorelerin testerını gönderecek olan site yalancı çıktı, hiç sanmıyodum zaten göndereceklerini... Şimdi sordum elimizde kalmadı gibi saçma yalanlar uydurdular yok böyle sahtekar bi site ya ... :mymeka:

yakamozcum benim gözlerim yeşil bal karışık bal ağırlıklı birenk çok açık yani adore yinede koyu durdu sende gördün zaten

O zaman biz hiç yanaşmayalım canım sende bile koyu durduysa bizde dibine gisende fark edilmez desene a.s

yeni seriside böyle olucak acaba youtube daki gibi durmazmıs bide
gerci yinede ben alamıorum dioprileri düşükkk
:kızgın:

X