Kontakt Lens ADORE lensler

Kızlar bunlar adorenin bi serisi ama açık renk gözlüler için.Ben aquasına bayıldım biraz topazioya benzettim.Bal rengi gözdede böyle durur mu acaba?C serisini pek beğenmedim.Gereğinden büyük ama grisi güzel gibi.

akitracım belki yeni serinin üretiminde numarayı büyütmüşlerdir. yeni seriden haberin var mı?

canım yeni serisinin umarım dioprisi yüksektir
ama en ufak bi fikrim yok ama gelmiş diorlar türkiyeye

Son düzenleme:
Yeni seri değil Türkiyeye gelmek Avrupada bile satışı başlamadı Lensaddicted adıyla bir şirket elemanı youtube a serinin ön videolarını vermiş.Milleti de atlamış orda begenenler nerden alabiliriz demişler .3 gün önceki cevabını çevirerek yazıyorum .Yeni seri de daha dağıtıma geçilmedi şu an piyasadakiler eski seridir..Dağıtıma geçilince basın yolu ile duyuracağız zaten.,İyi bir ticari taktik.Daha çıkmadan albüm çıkmasını bekler gibi bekliyor millet:)kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Aaa bana amazonları aldığım sitedeki satış görevlisi elimizdekiler adorelerin yeni serisi demişti ama yalan mı söyledi acaba lmaz:

yakamozcum yeni seri olmamasına rağmen bazen öyle diyorlar.. Başka arkadaşların da başına gelmişti. ınşallah yüksek numaralarda da çalışılmıştır. Okadar miyop hipermetrop var canım yaa videoda gerçekten lensler iyi görünüyor, göz rengini baya açmış. yellow u da çok beğendim bazı mavi tonlarını da. umarım alabilirsek yine memnun kalırız.

yeni serisinin dioprisi yüksek ise ordaki yellow dan yada grey gris den istiorum
bende herseyden istiyormuyum ne
:ecrin_bebek:

Büyük ihtimal öyle oldu o zaman canım eski seri sattıkları halde yeni seri demiştir bana o zaman eski seri ve yeni seri arasında doku farkı varmı yoksa sadece renk farkı mı var ...

ıyi günler kızlar ben de özellikle adore bi serisi yellow renginin yeni serisi hakkında bilgi edinmeye çalışıyorum. O vdeoları izlediğiniz malum sitede bi serisi yellow rengi olarak gördüğünüz sanırım c serisi çünkü çok açık bir sarı rengi var. Ayrıca yine aynı sitede de c serisi olarak koyu kahve rengi gözlü bir kız da takmış ama taktığı açık renk sarı lensi yeni c yellow olarak yazmış. Neyse sizin de kafanızı karıştırdım ama asıl söylemek istediğim adore lensler çok doğal görünüyorlar ama özellikle kahve rengi gözleri pek de açacağına inanmıyorum sizce yeni seri yellow rengi bu başarıyı gösterir mi? Bir de neden burada adore lensi olanlar resimlerini paylaşmıyor en azından fikir sahibi olurduk.......:)

Ya ben almayı düşünüyorum eski seriden ama yeni serinin tr de olmadıgı söyleniyor yalnız topikleri okurken rastladım Kıvılcım bi yellow almış hiç belli olmamış geri göndermiş yerine blue istemiş onuda beğenmemiş bende lıght green yada green düşünüyodum ama gözüm korktu açıkcası ...

Ya millet adore bi yellow düşünüyodum ama bu resimleri gördükten sonra vazgeçtim asker yeşili olmuş ya üffffffff ben doğru düzgün gündüzde takabileceğim rengi belirgin dokusu güzel ve lens oldugu anlaşılmayan bi yeşil bulamıycakmıyımmmm -tatlicadiarzu-
Diğer şekilde eklemeye çalıştım olmuyo sinir oldum :mymeka:
Bu takanın kendi göz rengi adore bi yellow ......
Adore bi yellow ve charme mel .......
Adore blue-nc verde- adore tri lıght green

Son düzenleme:
yakamozcum bence mel isteklerini karşılar.. Kıvılcım lensin dokusunu beğenmişti ama göz rengini açmamıştı onun. Adore ler kahverengi gözleri açmakta başarılı değilmiş ama umarım yeni serisi öyle olmaz. Videoda simsiyah gözleri bile çok güzel açmış..

Evet cnm yeni seri daha başarılı görünüyor bu konuda ama oda henüz trde yok :sinifsinif:

Az önce siteyle görüştüm ne zaman siteye yazsam cevap alamıyodum en son sitem dolu bi yazı yazıp yolladım hep yoğun zamanlarımıza denk geliyosunuz en kısa zamanda kendimizi size afettirecez falan dediler yellow rengi ile gri rengi düşündüğümü ama beklediğim gibi durmamasından korktugumu söyledim ordaki görevlide isterseniz tester olarak göndereyim size hem kendimizi afettirmiş oluruz dedi bende çok iyi olur dedim hemen kaydirigubbakcemile3 ancak pazartesi gönderebilir bakalım nasıl durcak elime ulaştıgında sizinle paylaşırım resimleri ... yerimseniben

arkadaşlar gözlerim bal rengi ama adore bi yeşil gözlerime takınca siyaha yakın bi yeşil oldu çok koyu doku çok güzel ama gözlerinde değişiklik isteyenlere göre diil resim flashla çektim ve çok gerdiğim için gözümü sulandı az gözüm renk çok dah aaçık çıkdı.siyaha yakın bi yeşil aslında.sıfır makyaj gözünüz yanılmasın diye

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…