Adım Adım Eski Kiloma Dönüyorum:)) ★hedef 57 ★

Bug
Bu sabah 56.5 geldim.Akşam yemeğimi erken yemeye çalışıyorum. Sonrasında da 21.00 gibi sütlü neskahve içiyorum. İki gündür uyguluyorum. Yediklerimi azalttım. Küçük yanak kullnıyorum. Birde beşi bir arada çay içiyorum.İnşallah 55 ' i görürüm artık.
Sabirli ol canim bozmadan devam et eminim 55 i hatta 54 u gorecegine :KK19:

Menum

Kahvaltim:1 yumurta, 1 dilim peynir, 5 ad zeytin, 1 dilim ekmek

Ara: 1 kivi 2 kucuk mandalina, sutlu kahve

Ogle:6 kasik kiymali patates yemegi, bol yesillikli salata, yogurt

Ara:15 ad. Yaban mersini ve sutlu kahve

Aksam:1 dilim peynirli bol yesillikli salata ve yogurt

Ara:tarcinli sut

Bugun biraz fazla kacti ama yarin dengeliycem...
Istahim cok acik zor tutuyorum kendimi...
Bu mide ac kalmaya alisacak o kadar... malesef ac kalmadan zayiflanilmiyor...

Menum

Kahvalti: 1 dilim ekmekten peynirli tost, 5 zeytin ve cay

Ara: 1 kivi 1 mandalina, sutlu kahve

Ogle: 2 kepce tarhana corbasi, salata yogurt

Aksam: 4 kofte, bol yesillikli bugday salatasi

Ara: tarcinli sut

Persembe...76.200
Cuma...???
Cumartesi...???

Menum

Kahvalti: 1 dilim ekmekten peynirli tost, 5 zeytin ve cay

Ara: 1 kivi 1 mandalina, sutlu kahve

Ogle: 2 kepce tarhana corbasi, salata yogurt

Aksam: 4 kofte, bol yesillikli bugday salatasi

Ara: tarcinli sut

Persembe...76.200
Cuma...???
Cumartesi...???
meraba canım .birlıkte yuruyelimmi birbirimizi motıve ederiz hem:KK39:

Canim acayip cukulata istiyor nefsimle savas ediyorum resmen pazar gunu regl olmam lazim tatli krizleri simdiden basladi ...yemiycem inat ettim...

Gunaydin gunlugum bugun tarti gunum cok sukur yine eksideyim :21:

16.01.2016. 77.400 kg.
23.01.2016 76.200 kg.
Giden 1.200 kg.:nazar:

Canim acayip cukulata istiyor nefsimle savas ediyorum resmen pazar gunu regl olmam lazim tatli krizleri simdiden basladi ...yemiycem inat ettim...
Nehir bende aynı durumdaydım haftasonu dayanamadım iki gün tatlı yedim. Ne güzel sen kendini tutmuşsun ben tutamadım :KK43:

Gunaydin gunlugum bugun tarti gunum cok sukur yine eksideyim :21:

16.01.2016. 77.400 kg.
23.01.2016 76.200 kg.
Giden 1.200 kg.:nazar:
Tebrik ederim çok güzel gidiyorsun ben haftasonu bozduğum için tekrar başladım bugün. Cuma günü dayanamayıp tartıldım sabah tartıda 63,5 kg ı gördüm ama haftasonu bozunca o 64.5 a çıkmıştır kesin. Bir kere bozdu mu tartıda hemen 1 kg artıyor benim. Ayça Kayanın diyeti hoşuma gitti her şey serbest olması güzel sadece ölçülü. Onu bir iyice okuyayım,araştırayım başlayacağım inşallah bu hafta.

Nehir bende aynı durumdaydım haftasonu dayanamadım iki gün tatlı yedim. Ne güzel sen kendini tutmuşsun ben tutamadım :KK43:

Tebrik ederim çok güzel gidiyorsun ben haftasonu bozduğum için tekrar başladım bugün. Cuma günü dayanamayıp tartıldım sabah tartıda 63,5 kg ı gördüm ama haftasonu bozunca o 64.5 a çıkmıştır kesin. Bir kere bozdu mu tartıda hemen 1 kg artıyor benim. Ayça Kayanın diyeti hoşuma gitti her şey serbest olması güzel sadece ölçülü. Onu bir iyice okuyayım,araştırayım başlayacağım inşallah bu hafta.

Cok tesekkur ederim:KK68: evet canim guzelce incele kafana yatarsa baslarsin sende saymaya:KK66:

Gunaydin gunlugum yeni bir haftaya merhaba bol kalori yakmali ve bol eksili bir hafta olsun insallah...
2 gundur 30 dk leslie ve squat yapiyorum ...insallah devami gelir...

Vee bu sabah 76.500 ...neden nicinnn

Spora basladim ona bagliyorum bide regl olamadim

Sabir sabir sabir gidecek bu kilolar insallah

Bugün diyete tam başlamasam da saymaya başladım alışmak adına.
Bugün kahvaltıda:
2 dilim ekmek -2 tahıl
1 haşlama yumurta 1 et
maydonoz

Öğlen:
Yayla çorba - 1 tahıl 1 süt
4 yemek kaşığı pilav - 2 tahıl
hindi eti - 1 et
1 portakal - 1 meyve

Şimdilik 5 tahıl 2 et 1 süt 1 meyve oldu
akşama 1 et 1 süt 1 meyve hakkım kaldı sanırım.

Bugün diyete tam başlamasam da saymaya başladım alışmak adına.
Bugün kahvaltıda:
2 dilim ekmek -2 tahıl
1 haşlama yumurta 1 et
maydonoz

Öğlen:
Yayla çorba - 1 tahıl 1 süt
4 yemek kaşığı pilav - 2 tahıl
hindi eti - 1 et
1 portakal - 1 meyve

Şimdilik 5 tahıl 2 et 1 süt 1 meyve oldu
akşama 1 et 1 süt 1 meyve hakkım kaldı sanırım.

Afiyet olsun canimm :))
Harikasin sen cozdun bu isi :KK9:

Bugunku menum

Sabah
1 dilim dereotlu tulum peyniri.
5 ad zeytin
1 tatli kasigi kahv sos
2 ad. Kepekli etimek

Ara
1 kivi
1 portakal
Az sutle tarcinli turk kahvesi

Ogle
8 yk yesil mercimek yemegi
Mevsim salata (1 tatli kasigi zeytin yagli)
Bir kase yogurt

Ara
Sutlu kahve

Aksam
6 yk pirasa pirincsiz
Bir kase yogurt

Ara
Tarcinli sut

Toplamda
3 tahil,3 et,4 sut,2 meyve,2 yag

Nehir sadece bu sayma işine uymayacağım artık sofradan aç kalkmaya alışcam tatlı hamurişini de komple kescem yerimde sayıyorum çünkü aylardır. Sıkıldım aynı kilodayım ramazandan beri zar zor bir kilo verip kolayca da geri alıyorum.
Bugün pazartesi olduğu için pazartesileri de tartılmaya karar verdim bir ay çok uzun olduğu için motivasyonumu kötü etkiliyor. Diyeti birden bırakabiliyorum. Bu sefer başarcam inşallah.İlk tartılma günümü bugün akşam yapcam. Böylece bir sonraki haftaya bana moral olsun ilk haftadan. Normalde sabah aç karnına tartılıyorum aslında ama. Spor yapmaya pek vakit bulamıyorum akşamları iş dönüşü kpss çalışıyorum bir de. Kpss den sonra yani haziranda spora da başlayacağım.Ama hazirana kadar 60 kilonun altını görmek istiyorum.

Nehir dün akşam tok karnına tartıldım elbiselerimle çıktım bir de 65.3 ü gördüm hemen defterime not ettim. Sabah da bir de pijamalarla aç karnına kaç çıkcam diye merak edip çıktım tartıya 63.7 kg geldim. Hedefim haftaya pazartesi 63 kg ı görmek her hafta yarım kilo verme hedefi koydum kendime.

Nehir sadece bu sayma işine uymayacağım artık sofradan aç kalkmaya alışcam tatlı hamurişini de komple kescem yerimde sayıyorum çünkü aylardır. Sıkıldım aynı kilodayım ramazandan beri zar zor bir kilo verip kolayca da geri alıyorum.
Bugün pazartesi olduğu için pazartesileri de tartılmaya karar verdim bir ay çok uzun olduğu için motivasyonumu kötü etkiliyor. Diyeti birden bırakabiliyorum. Bu sefer başarcam inşallah.İlk tartılma günümü bugün akşam yapcam. Böylece bir sonraki haftaya bana moral olsun ilk haftadan. Normalde sabah aç karnına tartılıyorum aslında ama. Spor yapmaya pek vakit bulamıyorum akşamları iş dönüşü kpss çalışıyorum bir de. Kpss den sonra yani haziranda spora da başlayacağım.Ama hazirana kadar 60 kilonun altını görmek istiyorum.
Merhaba elmas karar vermek ve kafada bitirmek cok onemli sende bunu yapmissin gerisi corap sokugu gibi gelir canim guzel sonuclarini bekliyorum senden:))

Nehir dün akşam tok karnına tartıldım elbiselerimle çıktım bir de 65.3 ü gördüm hemen defterime not ettim. Sabah da bir de pijamalarla aç karnına kaç çıkcam diye merak edip çıktım tartıya 63.7 kg geldim. Hedefim haftaya pazartesi 63 kg ı görmek her hafta yarım kilo verme hedefi koydum kendime.

Gayet guzel hedefin bence sabirla ve azimle devam ediyoruz hedefe adim adim ulasicaz insallahh:))

Merhaba gunlugum bu sabah 77.3 ciktim ve bugun regl oldum cumartesiye daha 3 gun var bakalim ne kadar odemim varmis cumartesi sabahi gorcez :)) cuma aksami da bi arkadasa davetliyiz tarti oncesi bu kotu oldu ama o gun gunu hafif gecirip orda da ikramlardan az az yerim diye dusunuyorum... :KK72::KK72::KK72::KK22::KK22::KK22:

Bugun ku menum

Kahvalti:
1 haslanmis yumurta
1 dilim peynir
5 ad zeytin
2 dilim tam bugday ekmegi

Ogle
4 kasik zeytinyagli pirasa
4 kasik tavuk sote
1 kase yogurt

Ara
10 ad kaju
10 ad yaban mersini
Az sutle tarcinli turk kahvesi

Aksam
Haslanmis brokoli
Bir kase yogurt

Ara
Tarcinli sut

Toplamda
2 tahil, 3 et, 3 sut, 1 meyve, 2 yag

Kilo vermek cok zor bi surec heleki yas 35 i gectiyse metabolizma yavasliyor bazen pes edecek duruma geliyorum sonra opps noluyo kendine gel en basta saglik icin en az 65 olmalisin diyorum kendimi motive etmeye calisiyorum :KK75:

Bu arada bugun dogum gunum 36 oldum :KK17: dilerim 37 yasima fit bir vucutla girerim :KK6:

Kilolarim yerlesmis gitmek istemiyolar bende onlari bedenjmde misafir etmek istemiorum eee o zsman daha cok hareket edip daha az yemek yiyerek defedicem onlari vucudumdan:KK70:

Kilo vermek cok zor bi surec heleki yas 35 i gectiyse metabolizma yavasliyor bazen pes edecek duruma geliyorum sonra opps noluyo kendine gel en basta saglik icin en az 65 olmalisin diyorum kendimi motive etmeye calisiyorum :KK75:

Bu arada bugun dogum gunum 36 oldum :KK17: dilerim 37 yasima fit bir vucutla girerim :KK6:

Kilolarim yerlesmis gitmek istemiyolar bende onlari bedenjmde misafir etmek istemiorum eee o zsman daha cok hareket edip daha az yemek yiyerek defedicem onlari vucudumdan:KK70:
Ben de aynıyım Nehir çok zor geliyor diyet yapmak. Pes etmeyi çok istiyorum ama sonra kendimi zayıf hayal ediyorum. Doğum günün kutlu olsun bu arada mutlu ve zayıf nice yillara inş. :) Sadece sabahları ve öğlenleri iyi gidiyorum akşama deli gibi acıkıyorum biraz fazla kaçırıyorum maalesef. Kendime kızıyorum sonra da asıl önemli olan akşamları az yemek ama başarcam inşallah onu da.Bugün kendime söz verdim sofradan akşam yarı aç kalkcam.Ben de uzun zamandır zayıflamaya çalışıp pes ediyorum tam bir sene oldu. 2 sene önce 53 kiloydum 56 dan 53 e inmiştim. Sonra bir bıraktım dikkat etmeyi kendimi en son 58 kg da buldum. Biraz sıkıntılarım vardı özel hayatımda iyice saldım kendimi ve sonra 60 kgı gördüm önceden de görmüştüm ve 54e geri indiğim için çok önemsemedim kendimi iyi hissedince inerim dedim. sonra bir sonraki tartılmam da 62 yi gördüm moralim bozuldu ilk defa 60 kgı geçmiştim ama yine önemsemedim sonraki tartılmam 64 ondan sonraki de 66 olunca moralmen çöktüm ara ara diyete başlayıp bıraktım en son 64 kg da sabitledim. 1 senedir de zayıflamaya çalışıyorum 1 hafta diyet yapıp 63e iniyorum sonra tekrar 64e çıkıyorum. Bu şekilde kendime güvenimi kaybettim tamamen kilo verme konusunda. Şimdi gözümde kilo vermek o kadar zor geliyor ki anlatamam. Sanki imkansız bir şeymiş gibi hissediyorum. İlk hedefim 60 kgın altını görmek. Belki bu şekilde kendime güvenim geri gelir diye düşünüyorum işte.
Bir yandan da kpssye hazırlanıyorum o yüzden spora da vakit ayırmak istemiyorum.Öyle olunca zayıflaması da daha zor oluyor.Bir senedir aynı kiloda olduğumdan sanki kalıcı hale geldiler gibi de hissediyorum açıkçası. Forumda zayıflayanların yazdıklarını okuyorum bakıyorum çoğu kişi ayda 1-2 kilo vererek 6 ayda ortalama 10 kg vermişler. Bende diyorum bak o kadar da zor değil demek ki tek yapmam gereken sabırlı ve istikrarlı olmak. 5 ay geçince 6-7 kg vermiş olcam diyorum. Bu beni biraz cesaretlendiriyor işte.
İnşallah 1 senede istediğimiz kilolara ineriz. Ben 51 kg olmak istiyorum boyum 157. Aslında 53-54 kg da iyi oluyor bana ama istiyorum ki fazladan zayıflayım ki 1-2 kg aldığımda geri inip kontrol altında tutabileyim. Bir de herkes fazla zayıflamışsın desin istiyorum bu beni çok mutlu ediyor. Ben de 29 yaşındayım 30 yaşıma zayıf girmek istiyorum inşallah.

X