Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

6 gün kaldı her zaman adet ağrılarım oluyordu ama şimdi yok inşallah adet olmam.fazla belirtim yok benim bi tek aşırı çabuk acıkıyorum birde mide kalkması Allah isteyen her kese nasip etsin anne olmayı

6 gün kaldı her zaman adet ağrılarım oluyordu ama şimdi yok inşallah adet olmam.fazla belirtim yok benim bi tek aşırı çabuk acıkıyorum birde mide kalkması Allah isteyen her kese nasip etsin anne olmayı
Benimde hafif mide bulantısı, alt karın ağrısı, sağ kasık ağrısı, göğüslerde dolgunlaşma ve büyüme iyice saçmalamaya başladım galiba, bence gebelik düşünenlere psikolojik destek verilmedi. Beliriler arasında kulak ağrısı olsa oda başlayacak

:) ay ben gobegimi tuttum ilk ay yavrim yavrim diye sonuc kirmizi kart gördüm

Bir de öyle belirtiler yaşatıyor ki psikoloji insana sahi hamilesin. Yani adet görünce de düşük yapıyorum falan modu oluyor.

Çok takan biri değilimdir aslen ben. İkinci yarıda çocuk isteğim de aşırı falan değildi ama tamamen kafaya koydum yaa o bebek gelecek diyorum. :))

Hayırlısı ve sağlıklısıyla

bana cevre dusuk sonrasi benek dedigi icin ben kurul kurula gezdim adet oldum oturdum yerime:)

Benimde istahim.acildi deli gibi esimde farkketi gecen 3 ay gogus agrim.vardi bu ay cok az uclari arada sizliyo kasik agrisi ara ara gelip gidiyo benim basima geldi daha once bebek sandim idrar yolu enfeksiyonu cikti rahmim minik minik sizliyodu karnim batiyodu megerse ondanmis

aynı benim belirtiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…