Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Kismet yok diye dusunup adetin gelmesini bekliyorum bari nisan ayina yetiseyim 23 nisanda basliyor en iyi 6 gunum hamile kalmak icin bende onlari degerlendiririm ama bebis yoksa adet olmam lazim en kisa zamanda bekleyip gorcez insallah

Herseyin hayirlisi kuzum sıkma canini.Bak bende sevindim ama bi arkadas benim oyle oldu negatifti dedi.Dunki fotoda cikmamisti bugunku foto da cikti ama ikiside 10 dakikadan sonra cikti iste

Herseyin hayirlisi kuzum sıkma canini.Bak bende sevindim ama bi arkadas benim oyle oldu negatifti dedi.Dunki fotoda cikmamisti bugunku foto da cikti ama ikiside 10 dakikadan sonra cikti iste
Insallah canim yanilmisimdir ben kotuye hazirliyayim yine kendimi 14 gundur sayiyorum geriye gun gece bitmedi gitti valla

Arkadaşlar bu benim ikinci çocuk isteği.

İlki 6 yaşında.

Pcos artı insülin direncine rağmen ummadığım bir anda korunurken hamile kalmış biri olarak Allah istedi mi her şey olur diyorum. Ve asla kafaya takmamak gerekiyor.

E yaşım ilerledi tabii ilk tazelik yok. Bu ikinci ayım ilk ayımda adet görene kadar kendimi hemen hamile kalmış saydım :) yanıldım.

:) ay ben gobegimi tuttum ilk ay yavrim yavrim diye sonuc kirmizi kart gördüm

Günaydın kızlar,hayırlı cumalar.Testlere takıntı yapmayın sakin olmaya çalışın biliyorum çok zor ama piskolojiler daha çok yıpranıyo bat günü gecikince yapın Rabbimize sıgınalım o ol derse olur zaten hiçbişi engel olamaz biz elimizden geleni yapıp Allahtan umuyoruz Rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul etsin inşallah.

Ay evet çıkmış gözüküyor. Hadi hayırlısı, kaç gün kalmıştı?
Benim son 6 gün bu sabah yapmadım. Zaten hafta sonu koşuşturmadan aklıma gelmez pazartesi -salı bir daha deneyeceğim.

2 gun var simdi kan verdimbakalim

Merhaba arkadaslar gecen ay yumurta gelistirici igne vurulmustum fakat yumurtalarim catlamadi ve 19 gun sonuda adet oldum ve adetim cok anormaldi camur gibi simsiyahti neyse normalde adetlerm duzensizdir ama bugun 36.gun ve adetim 4 gun gecti bir iki gun atiyor bazen onu da gecti ama hic bir sey hissetmiyorum ne adet belirtisi ne hamilelik test yapmakda gercektn istemiyorum herkes gibi negatif gorunce cok uzuluyorum siz ne dusunuyorsunuz acaba bilmek isterim? Bu arada hayirli cumalar Allah kalbimize gore versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…