Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Bit dusugum var 40 gunluk. Ondan sonra 2 ay korunduk 2 aydirda istedik olmadi bu 3. Ay olacak canim 6 aylik evliyiz daha 23 yasindayim

Benimde normalde 22 marttı ama 6 martta erken yumurtladım tahmini olarak 19 mart kızlar nasıl belirtileriniz varmı

Benimde normalde 22 marttı ama 6 martta erken yumurtladım tahmini olarak 19 mart kızlar nasıl belirtileriniz varmı

Benimde yunurtlamadan once 3kez oldu baskada yok yarin 9 gun kalacak adetime yogun akinti var ki bu fitilden dokayi imis birde sicak basmasi ve kusma

Benimde yunurtlamadan once 3kez oldu baskada yok yarin 9 gun kalacak adetime yogun akinti var ki bu fitilden dokayi imis birde sicak basmasi ve kusma

Fitil yapar cnm içinde eridiği için onun akıntısı mantarmı oldun onun içinmi kullandın fitili

Fitil yapar cnm içinde eridiği için onun akıntısı mantarmı oldun onun içinmi kullandın fitili

Inflamasyon bulgulari yani hafif iltihap icin verdi canim. Ya benim sol gogus ucum cok büyüdü esim de iki gundur bu degisti doktora gidelim diyor korkuyorum

Sol gogus ucum abartmiyorun minik lenlebiden findik kadar oldu digeri pek öyle degil. Buyumus oldugu belli yarisi acik koyu yarisi cok koyu hani kilo alinca catlaklar olurya oyle

Sol gogus ucum abartmiyorun minik lenlebiden findik kadar oldu digeri pek öyle degil. Buyumus oldugu belli yarisi acik koyu yarisi cok koyu hani kilo alinca catlaklar olurya oyle

Bir doktora gidn canım için rahatlasın. En azından kafanda soru işareti kalmaz :) umarım bebek olduğu içindir rabbim bu ay hepimize nasp eder inşallah

Bir doktora gidn canım için rahatlasın. En azından kafanda soru işareti kalmaz :) umarım bebek olduğu içindir rabbim bu ay hepimize nasp eder inşallah

Insallah canim doktorum da gebelik bekledigi icin direk kan testi de ister o yuzden biraz gecsin vakit oyle gideyim bari

Canım daha çok erken bekle biraz daha

Bugun adetin ilk gunuyle ayni hissi yaşıyorum hatta elim pede gitti az once. Hani boyle karin cok sis olur hatta kan kokusu burnumuza gelir gibi olur aynen öyle. Onceki gebeligimde 6 gun kala prodictor erken gebelikte koskoca negatif çıkmıştı ve adet duzenim ayni. Galiba benim hcg gec yukseliyor adetin 5. Günü 250 idi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…