Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Benimde son 6, Belirtin var mı? bir şey hissediyor musun?
benimde sol kasıkta ağrı var bazen bacağım çekiyor. öncesinde yumurtalıklarımda ağrı vardı. göğüslerim benimde ağrıyor ve dolgunlaştı. biraz fazla gazım var öğlenleri az biraz midem bulanıyor

bunların hepsini geçen ay yaşadım bir ara delirdim diye korktum

beni etiketleyerek gebeligi yada bat degisirse yeni bati yazin kizlar ben biraz giremeyebilirim beni uzuun bi doktor olayi bekliyor bakalim neler olacak

beni etiketleyerek gebeligi yada bat degisirse yeni bati yazin kizlar ben biraz giremeyebilirim beni uzuun bi doktor olayi bekliyor bakalim neler olacak
Canım hayırlısı olsun inşallah ya benimde son 2 ayım olmazsa dr yolu bizede gözüküyor sende bizi gelişmelerden haberdar et olurmu rabbim tez zamanda kucaklarımızı doldursun inşallah

Canım hayırlısı olsun inşallah ya benimde son 2 ayım olmazsa dr yolu bizede gözüküyor sende bizi gelişmelerden haberdar et olurmu rabbim tez zamanda kucaklarımızı doldursun inşallah

Amin kuzum haberdar ederim tabi esimin randevusu da sali gunu benimkide pazartesi hayirlisi insallah

Arkadaşlarım 4-5-6 nisan yumurtlama günlerimdi ve günaşırı beraberlik yaşadım.Sizce hamilelik testini ne zaman yapmalıyım, vajinismus hastalığını geçen ay yendim yani ilk doğru dürüst ilişkim, bu ay pek umudum yok lakin kısmet bakalım

adete max 3 gun kala sabah idrari il bence :)

Kizlar bu hafta yumurtlama haftam bizde degerlendirmeye calistik bugun belim ve kasiklarim cok agriyo sizinde yumuetlama zamaninizda biule agrilar oluyo mu benim bu aya kadar olmamıştı

3 gün gecikme üzerine test yaptım ve kocaman negatif gördüm neden adet olmadım bilmiyorum hiç böyle olmamıştı bu nasıl bir hayal kirikligidir içim acıyor içim yanıyor iki buçuk yıldır artık tükendim bittim

canım seni o kadar iyi anlıyorum ki bende 1.5 yila yakın zamandır deniyoruz Allah nasip etsin inşallah

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım. 1 kız çocuğum var 2.5 yaşında çok şükür. Bi kardeş istiyoruz kızıma. 1 Nisan yumurtlama donemine denk getirdik ilişkiyi. Reglim 21 inde. 7 gün var ama ani harekette kasık ağrısı var. sol göğsüm çok ağrıyor karnımda 3 gündür sancı var . midem de eksime var gibi. acaba psikolojik mi ? pazartesi test yapsam mı sizce ? cevaplar için teşekkür ederim. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın amin..

Test için yumurtalamdan gününü en az 10 gun geçsin ama çıkmazsa da yok demek değil kan testi yaptırın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…