Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Canlarım 4 ve 6 nisan yumurtlama ve ilişki günümdü bugünde adet günümdü olmadım , az önce kan tahlili yaptım negatif çıktı, acayipte belirtiler yaşamıştım pembe akıntılar, bel ağrısı vesaire. Ben sanırım bu ay boşum

Çok ama çok teşekkür ederim.. Biraz daha bekleyelim o zaman . Benimde reglim 21 benide listeye alır mısınız bende bekleyeyim sizinle beraber ☺

Rica ederim Hosgeldiniz aramıza tabiki eklerim sizi :) bi evlat var sizin ne güzel ben bu adetle 5 adet dönemini boş geçirdim bakalım ne zaman nasip olacak analik

Ben iki cizgi bile gördüm ama fpsss sabah adet oldum

annelik duygusunu bi daha hiç yaşayamayacak gibi hissediyorum nedense.İlk konumu açarken hamilelik umudu ile açmıştım yanlış değilse Aralık ayı idi. Şu an 15 NISAN senenin 4. Ayı da yarı oldu.Uğur getirmeşi için dua edilen 2017 yılından 4 ay gitti kaldı 8.Ben yıllarca bekleyenlere nasıl geçmiş zaman derdim demek ki böyle böyle geçiyor. Yüreğim öyle dolu öyle yorgun ki size anlatamam.Umut dağıtan biri nasıl böyle oldu bu hale geldi onuda anlamadım. Her yazdığım mesajı hamile iken okuyup neler yaşamışım derim umudu ile yazardım. Simdi o zamanlar da böyleymiş demek ki hala yok diyeceğim gibi geliyor yıllar sonra

canım duygudal bi boşluktasın işte o yüzden böyle düsünüyorsun bak benim 16 ay oldu bak senin yaşaďıgın zamanın tam 4 katı daha fazlası. umudunu yitirme. sadece Allah'a güven. rabbim bizler icın hayırlı olacaksa elbet nasip edecektir. onun hikmetinden sual olunmaz. haydi toparla hayal kırıklıklarını. poppon paspas mı yspıyorduk arkadaşımmm

Canım benim İNŞALLAH olur .Özel olmazsa sorabilirmiyim neden olmuyor yani bir sıkıntın varmı?

evet ponpon paspas ama benim durum farklı. Ben kendimi en kötüsüne hazırlarım üzülmemek için ve tez canliyum. bu ay psikolojik sınırımı aşmış demek ki.Beni şok eden zaman .Nasıl bu kadar çabuk geçti. Size yardım etmek söylüyorum o ponpon paspası ben neden böyle bana kızar mi hatırlattınız ki

Canım benim İNŞALLAH olur .Özel olmazsa sorabilirmiyim neden olmuyor yani bir sıkıntın varmı?

bi düşüğüm var kuzum ondan sonra da bu 5. korunmasız adet dönemim doktora gittim yumurtlama normal rahim ve rahim ağzı normal pazartesi de esim gidecek yani öğrendiğimiz bir hastalık yok Allaha şükür. Ben herkese üzülmeyin tatlı işlerle uğraşın yumurtlama dönemini ve sonrasını geçirin böyle derdim arkadaş onu hatırlatmış. Ama ben şu an adetliyi ve beni üzen zaman.bu aya çok güvenmiştim niyeyse.Allaha şükür toplanırız yoksa isyana kaçar

Toplandim geri döndüm Ağustos sonuna 1 haftalik tatil rezervasyonu yapacağım 1.
Kurani kerim sen 10 sayfa okudum onu ramazana kadar 6 cüz yapacağım ki adet olduğumda sıkısmayayim 2.Önümüzdeki ay annemlere gidecegiz ramazan için erzak hazırlayacağım 3.Bahar temizliği yapacağım çok vakit alacak 4.Vee en önemlisi kendime bugün bir sürü kitap alacağım onları da okurum.Ayrıca acik.ogretim sınavlarım var onlara da internetten canlı dersle katılıyorum. Benim yıkılmam en derine en dibe oluyor ama şükür güzel şeylerle sona eriyor :) #konusahibigeridöndü

canımiñ içi güzel arkadaşim benim espri olsun kafanı dagıtayım diye söyledim çunkü bayildım ponpon paspasa hatırlıyorsan sen söylediginde evde yokum kayinvalıdede kalıyorum hemen başlayacagım evime dönünce demistim. s3n bizom cañimız sıkildıgında destek oldugün icin bende sana destek olmak istedim ama srn beni yanlıs anladın sanırım. kötü bi niyetim yoktu

:) ayarlarım bozuktu kuzum düzeldi şükür. Paspas ne durumda peki kayinvalideme göstersen senden evvel başlar:)

Maşallah harikasın dönüşün muhteşem olmuş:)

Bende bu gün test yaptım çok belirgin bi şekilde negatif akşamıda adet oldum zaten insan ne umutlarla başlıyo saymaya batı ama sonunda büyük hayal kırıklığı bende bütün belirtileri yaşamıştım bundan sonra hiçbir belirtiye kanmam insan geriye bakınca koca bi ay boşa ugraşmışım diyo her ay aynı duygu bundada vardır bi hayır diyorum Rabbim vericegi zamanı bilir Allaha sıgınıyorum.

Hepinizi sevgi ile kucaklıyorum yeni yönetim sistemimiz ve anayasaya değişikliği hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın bugün 1 buçukta kan testi yaptircam bakalım hamişlik için değerler nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…