Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Whowiangirl beni tekrar ekler misin canım yeni bat 9 Mayıs dün kendimi tükenmiş hissediyordum ama bu gün yıkılmadım ayaktayım pes yok minikler göbuse gelene kadar devam.inanıyorum ve herkes için dua ediyorum en hayırlı zaman ne zamansa o zaman gelecek miniklerimiz...o zamana kadar dua ile sabır ile hickimselere aldırış etmeden hep beraber bekliyoruz

Maalesef iyi insan olmak yetmiyor ama sen boşver öyle pişkin boş insanları. Evvela senin Nasıl biri olduğunu Allah biliyor ve seni Hakkı'yla tanıyanlar sevenler biliyor. Boş kişiler için canını sıkmaya bile değmez.
Bekle canım en iyisi adeti beklemek test yapınca falan can sıkıntısı moral bozukluğu oluyor başka hiç bir yararı yok.

Cnm yedıgı kaba pısleyen coook takma kafana sakın

Ben de öyle yapmayı düşünüyorum yarın gidip kan testi yapayım en iyisi
canim bu ay çörekotu bal karisimi falan yaptin mi benim normalde cok duzenlidir adetlerim geven bi umut cörekotu bal kürü yapmistim adetim 5 gün gecikti ben küre bagladim bu ay hemen kullanmayi biraktim. korktum çünkü kist falan mı yapiyor acaba diye

Allah razı olsun gercekten cok iyi bir kalbin var tatlim Allah esirgesin. Test filan yapmam. Evde odrar testi yaparim ancak

Yo bişey de yapmadım anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…