Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

canim bu ay çörekotu bal karisimi falan yaptin mi benim normalde cok duzenlidir adetlerim geven bi umut cörekotu bal kürü yapmistim adetim 5 gün gecikti ben küre bagladim bu ay hemen kullanmayi biraktim. korktum çünkü kist falan mı yapiyor acaba diye
Bi tek her gün soda içtim o gecikme yapar mı ki acaba

Whowiangirl beni tekrar ekler misin canım yeni bat 9 Mayıs dün kendimi tükenmiş hissediyordum ama bu gün yıkılmadım ayaktayım pes yok minikler göbuse gelene kadar devam.inanıyorum ve herkes için dua ediyorum en hayırlı zaman ne zamansa o zaman gelecek miniklerimiz...o zamana kadar dua ile sabır ile hickimselere aldırış etmeden hep beraber bekliyoruz

Eklerim tabi kuzum .Yeni ay bebegin seninle olsun insAllah

Bilsem..psikolojik olma ihtimali yüksek sanki,%10 ihtimal veriyorum kendime hamilelik adına.belirti vs var mı sende?
Yo mide bulantısı baş dönmesi tarzında belirti falan yok. Bi tek göğüslerinde sertlik var ama o da o kadar fazla değil normal şekilde. Sende belirti var mı

Yo mide bulantısı baş dönmesi tarzında belirti falan yok. Bi tek göğüslerinde sertlik var ama o da o kadar fazla değil normal şekilde. Sende belirti var mı

Göğüs hassasiyeti var bende de,hamile olunca ucu hassas oluyormuş bende öyle değil,bir de şeffaf kıvamlı akıntım var o da sanırım adet belirtisi,anlayacağın Ümit yok gibi..

Benim daha 9 gunum var ama her ay adet olmadan bi hafta once rahmimde agri olurdu yine aynisi var adet olacakmsm gibi hissediyorum ben ümidi kestim insallah sen beni sevindirecek habeler verirsn teyze olurum insallah ...
Ümidini kesme canım belli olmaz inşallah dokuz günün sonunda müjdeli haberi verirsin bize benimde adet olacak gibi sancım var ama hala olmadım her an olcam diyorum lavaboya gidiyorum yok hamilelik belirtiside yok bekliyorum bakalım

Göğüs hassasiyeti var bende de,hamile olunca ucu hassas oluyormuş bende öyle değil,bir de şeffaf kıvamlı akıntım var o da sanırım adet belirtisi,anlayacağın Ümit yok gibi..
Ben de pek ümitvar değilim kan testini de boşuna yaptırmak istemiyorum öte yandan da merak ediyorum. Çok sıkıcı Cidde'n

Ben de pek ümitvar değilim kan testini de boşuna yaptırmak istemiyorum öte yandan da merak ediyorum. Çok sıkıcı Cidde'n
Bende sizin gibiyim kızlar test yaptım negatif çıktı ama adet olcak gibi sancım var olmuyorum göğüslerimde acayip ağrıyor ve şişti oda adet belirtisi olabilir :/

X