Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Sıkma canını üzülme lütfen.

Sıkma canını üzülme lütfen.

sagolasin kuzum zor insanlarla gecmis zor bi gun oldu. Ruhen yıprandım bugun resmen. Nasipse pazartesi devletin acilinde oluyirsa kan verecegim adete 1 hafta kalmis olacak 3 5 de olsa cikar tahmini insallah. Sizi unutmadim hep aklimdasiniz 12 cikan arkadas da gebe bence o bebis o göbekte. Adet olunca da uzulmek yok yeni ay yeni umut insallah. Bugun resmen hayat enerjimi emdiler ya rabbim ne zor gündü.
Senden guzel bekliyorum tatlim insallah teyze yaparsın bizi bu ay sende :)

Can'ım benim Allah kolaylık versin ama sen öyle tatlı uyumlu sıcak bi insansın ki canını sıkmak üzülmek gerilmek sana yakışmıyor. Ben derim ki acele etme bak benimbiliyorsun gittim testleri aldım yaptım ettim sonuç yok moralim bozuldu üzüldü. Sen de benim yaptığım hatayı yapıp kendini üzme. Sabretmesi zor biliyorum ama dayanmaya çalış.
Kendimi hazırladım adet olmayı bekliyorum ama İnşallah üzülmem. Senden de güzel haberler alırız inşallah biz de teyze oluruz ay ne tatlı olur :)

Hayrola guzelım kımseyı takma kafana

Saara sen hamileydin diye hatırlıyorum ben,yanlış mı hatırlıyorum,batlarımız aynıymış bende testler negatif çıkıyor,sen test yapmadın mı hiç?

Benimkide 20 mart hiç bir belirtim yok sadece içimde anlatamadığın dalgalanma var mide bulantısı desem deyil karın ağrısı desem hiç deyil. bakalım noluyo

Geç döllenme olduğu ıcın negatif cıkabılır hadı test yapın alalım haberlerınızı

Geç döllenmenin tam karşılığı nedir?adete yakın ilişkiyse üzgünüm oldum olacam derken 10 günü geçti ilişkisiz.Bu sabah yaptım test negatif,benim ilk çocuğumda da negatifti test,kanda öğrendim,şu iki çizgiyi göremeden menapoza giricem

Ilıskı sonrası yumurtanın döllenme ile rahıme geç yerlesmesı

Hayrola guzelım kımseyı takma kafana

ozeti su ben 300 km yol geldim getirebildigimi getirdim piknik icin olmayanini marketten aldim karsi taraftaki aile sadece kendilerini getirdi yaptıklarımı aldiklarimi begenmediler ve giderken birseyler de götürdüler yeriz diye

Iyi insan olmak yetmiyor bu hayatta. Piskin insanlar kazanıyor iste. Sagolasin bitanem o senin kalbinin temizligi güzelliği. Lekelenme olunca gidecektim doktora ama bugün goguslerim indi normal acik renk hissettim ki birşeyyok gecen ayla ayni durum. Senin dedigin gibi bende adeti bekleyecegim

kizlar kaçırdığım adet olan var ise yeni bati yazip beni ekleyin ki listemizi guncel tutalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…