Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Kızlar ne zor seymis gunler gecmek bilmiyo adet olmama 8 gun kaldi piskolojm bozuldu resmen hapsırsam hamilelik belirtisimi diye dusunuyorum sırf bu yuzden iki gundur basim agriyo bitkinim hic bi belirti yok nasip gelecek aya insallah

Kizlar cok zor bisey ama bozmayalim moralimizi. Napalım Allah bizden daha iyi biliyor sonuçta bizim için en iyisini. Benimde geldi gelecek kırmızılar herayki klasik son günüm işte.. Şöyle bir yazi geldi bana bu sabah. Hasta olmazsam 2 güne tutmaya çalışırım insaallah..

Sa Arkadaşlar , RECEP ayının eyyam-ı biyz dediğimiz, dolunay günleri Oruçları pazartesi günü başlıyor ...pazartesi Salı ve Çarşamba Olmak üzere üç gündür..Dev gibi Okyanuslarda med Cezirlere( gel-gitlere)neden olan dolunay, Vucudunun % 80'i Su olan insanoğlunda bir Çok tesirler oluşturmaktadır...Vucudun Su dengesi bozulup, beynin düzenli işleyişi aksıyor , kalp atışı hızlanıyor , Sinir sistemi hücrelerinin işleyiş düzeni bozuluyor Vucuttaki elektrik akımı iki katına Çıkıyor bu üçgün de kadınlar Çok hassas olup daha Çabuk ağlıyor , Şehevi arzular ve günah İşleme isteği artıyor.. kadınlarda migren artıyor hayız gününe gelirse Kanaması artıyor , daha hırçın oluyorlar , Genel manada Suç işleme Oranı ve intiharlar bu dönemde artıyor , Bilim teknik dergisi Dolunay ve Suç başlıklı bir makaleyle bunu dünyaya duyururken Efendiler efendisi 1400yıl Öncesinden bizi haberdar etmiştir. Bugünlerin tehlikesinden ancak Eyyam ı Biyz orucu ile korunabiliriz , 10 Nisan pazartesi gününün Orucu 3 bin..11 Nisan Salı gününün Orucu 10bin..12 Nisan Çarşamba gününün Orucu yüzbin Senelik ibadete bedeldir..amel defterimiz 113 bin yıl öteye taşınırken beyin ve kalp gücümüzünde 113 binyıllık bir enerjiyle dolacağını Abdulkadir Geylani hazretleri meşhur Gunye eserinde bize müjdelemiştir , AIlah'in kendisine kolaylaştırdığı , bu ameli yapmayı nasip ettiği kullardan Olmak dileğiyle...Allah'a emanet olun.

Bayanlar sizden acil yardım almak istiyorum adetim 3 gün geçti evde limon ile uygulanan test denedim ve tortular dibine çökmeye başladı hemen ümitlendirmek istemiyorum eşimi halsizlik var sürekli uyumak istiyorum belim agrıyor sizce hamile miyim ve ne zaman gebelik testi yapmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…