Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Ponpon aslinda mantikliymis ya. Calismiyorum ben bide. Butun gun evde kur kur kafada.... Biseylerle ugrasmak şart

Benim de bugun ovu testim pik cikti :) bugunu degerlendirdik bir dr yarin kismet olursa oy gel de takma nasil takmayalim ama dimi, oldu mu olmadi mi tuttu mu tutmadi mi 14 gun gecmez simdi

Cok.maliyetli oluyormu canim? 1 yumaktan kac ponpon cikiyor mesela yaklasik olarak?

inan ilk kez duydum ponpon paspas merakımdan baktim netten bayildim ya hepsi şahane görunuyor. Valla şuan evimde değilim keske evimde olsaydim başlamistim bile ponpon yapmaya

ay insallah tatlim
bugun ruyamda 2 gun gecikmis adetim böyle heyecanlıyız annem sordu test yaptin mi dedi sabah yapacağım dedim gece yattim sabah bi kalktim kan adet olmusum. Uyandim kontrol ettim birde
Canım yaa insan kafaya takınca böyle oluyo bilinç altı rüyalara yansıyo
ben de bu gece rüyamda hamilelik kampımı ne varmış ona katılıyodumbütün günde karnım agrıdı dedim erken adetmi falan geçti Allaha şükür artık ne olsa oraya baglıyorum

Rabbim hayra yorsun bizi de kafayi yemeden istegimize hayirlisi ile nail etsin :)

bugün H Hayalettim ve D demirkbr arkadasimizin bat günü. Once tum muslumanlara sonra bu kardeslerimize sonra tum listeye en son da kendimize dua edelim arkadaslar. Kendisi icin istedigini din kardesi icin de ayni sekilde istemeli muslumanlar. Cumamiz mubarek olsun. Rabbim su mubarek günü dualarimizin kabulu işte bir kadir gecesi gibi ihya etmeyi nasip etsin. Duayla Allahin arasındaki perde ayni kadir gecesi gibi kalkiversin insallah

aminnn. Allah bu güzel günde kimin gönlünden ne geciyorsa nasip etsin. hastalara şifa borçlulara ödeme kolayliği versin istekleri olanları nez vakitte muradlarina kavuştursun

Am
Aminnn insaallah canim Allah razı olsun. İnsaallah bu arkadslardan guzel haberler aliriz bugun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…