Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Amin inşallah canım bize ve isteyen herkese nasip etsin

Ben de test yaptım negatif çıktı
Allahım diyorum ne zaman bana da nasip edeceksin diyorum hiçbir saglık problemi de yok ve yine de olmuyor ya Rabbim diyorum ya. Ol der ve olur gercekten. Sabır lazım. Benim bu 6. Ayım olacak her ay heyecanla bekliyorum her ay umut içindeyim kürler kullandım faydalı diye ama yok işte Allah vermeyince olmuyor bu işler. Canını sıkma diycm ama biliyorum mümkün olmuyor canım

Evet tamamen beyazdı bi de erken gebelik testiydi. Umut yok
Merrhaba canım konunuza dahil oldum ama kızmazsın umarım. bende geçen ay adetimden 6 gün önce erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. bir gün sonra kan testi yaptırdım ve hamile olduğumu öğendik. 10 gün sonra bebeğimi kaybettim ama olsun. yani idrar gelmeden doğru gösteren test pek yok açıkcası. üzülme ve moralini bozma

Duygularıma çok iyi tercüman oldun Can'ım çok teşekkür ederim. Ben de Can'ımı sıkman istemiyorum ama olmuyor. Benim de kürtajdan sonra 3. Denemem ama olmadı işte

Estağfirullah aksine yorum almak beni çok mutlu ediyor. Yazdığınız için ben teşekkür ederim.
Allah sabır versin senin de durumun zor olmuş Cidde'n. Ben şimdi umudumu bi sonraki aya sakladım sabırdan başka çaremiz yok.

Cnm bende yeni ucuz testlerden yaptim yine yok denecek kadar az silik cizgi cikti..benimde umudum azaliyor...dualasalim rabbim buyuktur

Cnm bende yeni ucuz testlerden yaptim yine yok denecek kadar az silik cizgi cikti..benimde umudum azaliyor...dualasalim rabbim buyuktur
Ayyyy canım benim yaaaa dua edelim birbirimize.umudunu yitirme Allah büyük o silik çizgi belki de koyulaşacaktır inşallah:)

Ovulasyon testinde bugun pozitifi gordum. Bugun 26. Gun cok gecikti neyden bilmiyorum. Bu ay rahim ici film cektirmistim. Stres agri kesici igne ilac vs geciktirdi galiba yumurtlamami. Bugun ve yarini degerlendirebilirsek insaALLAH ALLAHIM isteyen heerkesin yuzu gulsun. Benim de bata 14 gun var arkadaslar 21 nisan gibi

Merhaba arkadaşlar benim bat yarın 7 Nisan çok heyecanlıyım ama içten içe bastırıyorum çünkü 4 aydır hüsran.sabırla bekliyorum birbirimizi dualarda unutmayalım inş.tek belirti göğüs ağrısı başka bişey yok şimdilik hamile olmayı umut ediyor ve istiyorum dualarım kalpten anne olmak isteyen herkesle...

Benimde 6 gün var ama ovulasyonu deniyim dedim neredeyse hic.görünmüyor 2.cizgi. Can sıkıntısına karbonati denedim o da bi damla.bile kabarmadiofff umut yok bu ayda galiba.. Sozde bu ay takmayacaktim kafaya. Bat yaklastikca stres artiyor illaki..

Aynen canım sabır sabır sabır başka birşey yok

Hayırlı haberler alırsın inşallah. Test yapmayı denedin mi

Hayırlı haberler alırsın inşallah. Test yapmayı denedin mi
Yok bu sefer yapmayacağım diye söz verdim kendime her ay erken gebelik testi normal şu ucuz testlerden defalarca yaptım sonrasında üzülmüyorum hayırlısı dese de insan üzülüyor haliyle bu sefer beklemeye aldım kendimi yazık eşim de çaktırmıyor hiç bana ama gözü hep takvim yapraklarında...hakkımızda en hayırlısı neyse o olsun inşallah bekliyoruz beklemeye devam

En iyisini yapıyorsun helal olsun. Ben bugün aldım yaptım moral sıfır

kızlar saitlı davranmaktan baska birsey gelmiyir elimizden adet günü gelmeden yapilan her test moralimizi iyice bozuyor ben artik yapmiyorum aylardir test. gecen ay adetim 5 gün gecti ama yine dayandim ve yapmadim sonuç ne 6. gün adet oldum. o ay çok dua etmistim adet olmayayim diye galiba zamanina denk geldi. bundan sonra insallah bebek vardir o yuzden adet olmam diye dua edecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…