Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Ay inşallah hamilesindir. Benim bat 20 nisan şimdiden göğüs uçlarım acıyor. Umutlanıyorum ister istemez. Limon çamaşır suyu karbonat testi nasıl yapılıyor kaç gün kala yapılır?

Ay inşallah hamilesindir. Benim bat 20 nisan şimdiden göğüs uçlarım acıyor. Umutlanıyorum ister istemez. Limon çamaşır suyu karbonat testi nasıl yapılıyor kaç gün kala yapılır?
Adete 3 gün kala tutuyormus
  • Plastik ve şeffaf bir bardağa idrarınızı yapın.
  • Minicik bir limonu ikiye bölün.
  • Bir parçasını yaptığınız idrarın üzerine sıkın.
  • Limonun tortuları veya minik granülleri idrarın dibine çökmeye başlarsa mutlu olabilirsiniz, çünkü hamilesiniz.
  • Limon tortuları dibe çökmez ısrarla yüzeyde kalırsa hamile değilsiniz.
Karbonatla Gebelik Testi Yapımı
Bir diğer yöntem ise karbonatla yapılan gebelik testidir.

• Plastik ve şeffaf bir bardağa idrarınızı yapın.
  • 1 çay kaşığı kadar karbonatı idrarın üzerine yavaşça dökün.
  • Karbonat idrarın üzerinde köpürmeye başlarsa hamilesiniz demektir.
  • Karbonat kabarmadan dibe çökmeye başlarsa hamile değilsiniz demektir.

3 gün kalana kadar nasıl dayanırım bende şimdi yapabilirim gibi sandım

Kizlr moralim cok ama cok bozuk bat pazar gunu yanlis hesaplamisim...kan testimi aldim beta hcg 12.39 cok dusuk cikti ne yapacaimi bilniyorum ben
canim bnm 5 uzeri pozitif diye biliyorum. hamilelik buyuk ihtimalle var. 0_5 arasi normal deger cunki

kızlar merhaba. uzun zamandır siteyi takip ediyordum ama yeni üye oldum. sizlere bişeyler sormak istiyorum. regl günüme on gün var ama birkaç gündür kasık bel ağrısı ve akıntım var. adetim çok düzenli olur ama geçen ay 28 inde olması gereken adetim 20 sinde oldu ve iki gün sürdü. bu ayda değişik hissediyorum kendimi. hep uykum var. şişkinlik ve gaz çok oluyor, özellikle sol kasığıma agrı giriyor. bunlar hamilelik belirtileri olabilirmi ilk hamileleğim olacak ama buradaki çoğu arkadaş gibi acaba psikolojik belirtiler mi yaşamaya başladım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Canımm benım ınsallah hamılesındır tüm semptomlar tutuyo oglumda benım de belırtılerım 10 gün önceden olmustu sımdı de goguslerım agrıyo ve şiş nadide sultanın goguslerı gıbı bıde su var bazen dusuk yapılıyor ama haberımız olmuyo adet kanaması sanıyoruz o ıkı günlük kanama acaba düşükmüydu ?? Göğüs kasık agrılarım var bnmde

canım teşekkür ederim cevabın için inşallah bende hamileyimdir. şu an kaç aylık hamilesin allah hayırlı etsin inşallah. şu an bende göğüs ağrısı ve şişme çok yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…