Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

ekliyoorum listeye tatlim beraber bekleyelim rabbim nasip etsin hepimize

iyiki takmamissin sekerim ayni ben gibi. Bosver test yapmayayim dedigim ay test haric herseyi yaptim denedim O yuzden test aldim bolcana artik yapasim geldi mi yapiyorum. Diger turlu hedefin etrafinda dolasmak dahada yoruyor

Canlarım Ovulasyon testi Salı günü öğlen pik oldu bende hemen o geceyi değerlendirdim.Çarşamba günü hala pikdi ama çarşamba gecesi sperm kalitesini arttırmak için değerlendirmedim..Bugün Silik napım bu geceyi değerlendiriğimmi?

iyiki takmamissin sekerim ayni ben gibi. Bosver test yapmayayim dedigim ay test haric herseyi yaptim denedim O yuzden test aldim bolcana artik yapasim geldi mi yapiyorum. Diger turlu hedefin etrafinda dolasmak dahada yoruyor
Aynen canm ya. Yasak olan sey daha cok çeker ya insani ayni o hesap. Takmiycam yapmiycam dedikce itiyor seni icinden bisey :))) takmadigim ay oldu diyenler nasil takmamis acaba cok.merak ediyorum. Pat diye nasil takmamazlik edebilirsin ki bence imkansiz ya.. Olmuyo olmuyo....

Kesinlikle degerlendir canim. Pik oldugu gun degil ilk siligi gordugun gun daha onemli. Siliklesmeye baslaynca catlamis oluyor ve 24 saat canli kaliyor yumurta. Hadi bakalim iş başına

sekerim günah almak istemem ama bence o biraz yalan. Ornegin yengem yapmadigi kalmadı hapsursa belirti dedi osursa belirti dedi gebe oldugunu duyunca da ay ben hic takmadim dedi. Bu biraz ayranim eksi dememe olayi bence

sekerim günah almak istemem ama bence o biraz yalan. Ornegin yengem yapmadigi kalmadı hapsursa belirti dedi osursa belirti dedi gebe oldugunu duyunca da ay ben hic takmadim dedi. Bu biraz ayranim eksi dememe olayi bence
Banada sanki oyle geliyor biraz ya. Hic takmadim oldu lafi cok havada kaliyor bana da. Madem bukadar kolay takmayabiliyordunuz neden buzamana kdr taktiniz :) bende buay ole dedim ama yumurtlama gununu takip et. Iliskiden sonra yastik koy uzun sure yat vs vs vs bunlari yapmam lazim. E bunlari yaparken de nasil aklima getirmeyeyim Allah aşkına.. Bunlari yapmazsam da şansımı dusuruyorum diye yine icim.rahat etmez... Bence olumlama yapmak daha mantıklı.

Üzüntü de sevinc de yaşanmalı. Takmayin demek yanlis herkese diyorum ponpon paspas yapin arkadas :)) Ugrasacak vakit bulmayacak sekilde yogun olunuyor ama unutulmasi yalan. Tavsiyem su ki her ayon hangi gunu ne belirti yasandiysa bi yere yazilmali. Böylece de her ay farkli meraklar sarmamis olur :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…