Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

bugün H Hayalettim ve D demirkbr arkadasimizin bat günü. Once tum muslumanlara sonra bu kardeslerimize sonra tum listeye en son da kendimize dua edelim arkadaslar. Kendisi icin istedigini din kardesi icin de ayni sekilde istemeli muslumanlar. Cumamiz mubarek olsun. Rabbim su mubarek günü dualarimizin kabulu işte bir kadir gecesi gibi ihya etmeyi nasip etsin. Duayla Allahin arasındaki perde ayni kadir gecesi gibi kalkiversin insallah
Kizlar kan verdim 3 te cikacak sonuc ne olur dua edin

aminnn. Allah bu güzel günde kimin gönlünden ne geciyorsa nasip etsin. hastalara şifa borçlulara ödeme kolayliği versin istekleri olanları nez vakitte muradlarina kavuştursun

AMIN rabbim gonlumuzd3n gecenleri hakkimizda hayirli eyleyip kabul eylesin

Maşallah ne güzel dualar okudum rabbim tüm dualarınızı kabul etsin inşallah H Hayalettim arkadaşım hayırlı haberler ver inşallah benim Bat 15 Nisan bakalım 8 gün kaldı inanılmaz halsizim yatağa çakılıp kalıyorum ya grip olucam yada kendim kendime belirti üretiyorm :) rabbim şu mübarek cumanın yüzü suyu hürmetine bekleyen anelerin kolllarını sağlıklı bebişlerle doldursun. Hasta olanlara şifa dertli olanlara deva borçlu olanlara edalar nasip etsin inşallah

Maşallah ne güzel dualar okudum rabbim tüm dualarınızı kabul etsin inşallah H Hayalettim arkadaşım hayırlı haberler ver inşallah benim Bat 15 Nisan bakalım 8 gün kaldı inanılmaz halsizim yatağa çakılıp kalıyorum ya grip olucam yada kendim kendime belirti üretiyorm :) rabbim şu mübarek cumanın yüzü suyu hürmetine bekleyen anelerin kolllarını sağlıklı bebişlerle doldursun. Hasta olanlara şifa dertli olanlara deva borçlu olanlara edalar nasip etsin inşallah

Aminn Allah razı olsun :) Hosgeldiniz. Bu grupta once kardesimize sonra kendimize dua ediyoruz kardeslik on planda :) sizi de listemize ve dualarima ekliyorum Rabbim mucizeyi nasip etsin :KK52:

Kizlr moralim cok ama cok bozuk bat pazar gunu yanlis hesaplamisim...kan testimi aldim beta hcg 12.39 cok dusuk cikti ne yapacaimi bilniyorum ben

Şuan bu başlık altına yazmamız taktığımızın kanıtı değilmi zaten.Takmayan insan gelir buraya yazarmı:KK48::KK48::KK48:

Kızlar oglusum da ki belırtılerı yazıyorum sıze
Oncelıkle göğüsler cok hassaslasmıstı
Göğüsümde mavı damar ve Ağrı'da olmustu
Karın krampları ve sağ sol batmaları olmustu
Terleme üşüme ateş basması
Adet olacağım gıbı sanmıştım
Klasık bas donmelerını yaşadım
Tabııkı silik bi lekelenme olmustu namı dıger yerleşme kanaması bunlardan yaşayan var mı hamıs olablrsnz
Ikıncı hamıslıgımı yasayacakmıyım bılemıyorum ama bır ıkı semptom tutuyor
Bi arkadasımız var lımon çamaşır suyu ve karbonat testlerını denemıs sonuç almış. :)) Ilk hamılelıgımde lımonu denemıstım :anneadayı:tutmustu sımdıde deneyeceğim o_O

Kizlr moralim cok ama cok bozuk bat pazar gunu yanlis hesaplamisim...kan testimi aldim beta hcg 12.39 cok dusuk cikti ne yapacaimi bilniyorum ben
Bence olabilir yenidir daha ben ilk hamileliğimde 42 çıkmıştı. Yükselir merak etme

X