Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Yaaaa buraya yazdığın zamanlarda kanaman yoktu sanırım. Kimyasal gebelik neyse ki en masumu. İyi ki dış gebelik vs olmamış inşallah tekrar nasip olur. Ben kalp atışını da duymuştum bayramdan önce. Doktor 1 ay sonra yine gelirsin dedi inşallah her şey yolunda gider. İsteyen herkese nasip olsun güzel duygular

Canım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için, çok sevindim kalp atışlarını da duymuşsun onu nasıl kaçırmışım baştan sona takip ettim yazılanları oysaki. Valla nasipten ötesi yok. Çocuğum yok hiç. 7 yıldır ilk kez pozitifti o da kimyasal oldu. Kısmet değilmiş. Olanda bir hayır, olmayanda bin hayır aramak lazımmış. Hamilelerin duası kabul olur derler. Dualarınızda bizlere de yer verin. Rabbim gönlünüzce güzellikler yaşatsın hepinize. Bu grupta herkes çok yardımcı oldu. Allah hepinizden razı olsun.

Etmem mi ederim aklıma geldikçe isteyen herkese dua ediyorum amin senden de

Kızlar 22.-23. Günlerde yumurtlama akıntısını görmüştüm ama biz 25-26 da birliktelik yaşayabildik. O yüzden bu ay hiç bir beklentim yok. Bugün yarın adet olmam gerekiyor öylesine ovulasyon testi yaptım iki çizgi de koyu çıktı. Bir bakar mısınız? Ya sizce gebelik olabilir mi?ol şaşırırım olursa.

Eklentiler

• 3B96AC47-FDE8-43DC-B717-FA82368430C5.jpeg
    42,8 KB · Görüntüleme: 118
  • 2BFA2698-0FD3-44BF-9A5C-1A22EFC743DF.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 124
T cizgisi C cizgisi kadar koyu veya daha koyu olmalı canım, adet olacaksın bence

Adete kadar yapmaya devam edersin daha da koyulaşıyorsa gebelik olabilir. Şuan çok koyu değil ama çok silik de değil. Benim de adete 6 gün kala bu şekilde konuyla başlayıp sonra gittikçe koyulaşmıştı. Önemli olan koyulaşmaya devam etmesi

Maalesef az önce adet oldum :) zaten bu ay olsa mucize olurdu akıntıdan 2-3 gün sonra birliktelik olmuştu ama test böyle çıkınca acaba mı dedim. Artık önümüzdeki aya bakacağız

Kızlar bugün doktora gittim araya bayram girdiği için anca gidebildim 8+1günlük kalp atışını duydum çok şükür daha önce düşük yaptığım için enox kan sulandırıcı iğne kullanıyorum 35.haftaya kadar da kullanıcam iğneye bakamazken şimdi göbekten kendi iğnemi kendim vuruyorum yapamam sanırdım eşimde yok yanımda annelik böyle bişey demekki rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Annelik gerçekten delilik. Bulantılarım baslayinca sadece bulantı için bile annelerimizin kıymetini bilmemiz lazım demiştim. Çok sevindim maşallah inşallah sağ salim doğması da nasip olur

Bu arada koldan da yapabilirsin dönüşümlü. Kol biraz daha az acır doktoruna sor tabi istersen ama. Göbek etrafı illa ki zamanla moraracak ve her zaman farklı bir bölgeye vurman gerekecek. Kol daha kalın olduğu için in belki daha az acıtır

Evet canım sordum kol bacak göbekten yapılıyormuş zaten bi süre sonra karnım büyüyünce göbekten yapmak zorlaşıyormuş ondan sonra koldan devam edecem inşallah iğnesi çok ufak zaten hem ince hem kısa ama biraz yakıyor

Kızlar adetin 17. Günü bugün. İkinci idrar ile test yaptım ilk 4 dakikada böyle oldu. İkinci çizgi birinciden daha koyu değil ama aynı koyulukta . Sanırım yükseliyor lh değeri. Henüz yumurtlama akıntım ve kasık ağrım da olmadı bir iki güne olacak gibi. Test için sizin yorumlarınız nedir? Aslında bu testlerden hiç yapmak istemiyorum daha çok strese sokuyor beni ama dayanamıyorum

Eklentiler

• 58CE8A12-1F6A-41BD-889B-973870E2615B.jpeg
    36,2 KB · Görüntüleme: 94
Evet bugünü yarını değerlendirin ne olur ne olmaz. Stres yapmayın yumurtlama zamanı geçince testleri alın koyun kenara bir daha bakmayın, olacaksa olur diyin. Ben yumurtlama geçince ne gebelikle ilgili video izliyor, yazı okuyordum ne bir saha testlere bakiyordum

vallahi keşke yapabilsem ama aklım fikrim olacak mı oldu mu ya ben akıllanmam ya. Değerlendirelim inşallah hayırlısı olsun sağ Salim

vallahi keşke yapabilsem ama aklım fikrim olacak mı oldu mu ya ben akıllanmam ya. Değerlendirelim inşallah hayırlısı olsun sağ Salim
Bugün nasıldı testiniz yumurtlama var mıymış
bugün de yine iki çizgi birbirine yakın çıktı ya

Eklentiler

• C69B5001-FDC5-4E0D-8214-799D16A1EA7E.jpeg
    106,6 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar sizce yumurtlama olmuş mu testleri bırakıyorum. Adetin 13,15,17. Günlerini değerlendirdik. Bugün 19. Gün bugünü de değerlendirebiliriz.15. Günün testini bulamıyorum ama onda koyulaşmaya başlamıştı.

Eklentiler

• 302104AE-AE2D-424F-9DB4-1F156099A0A6.jpeg
    229,4 KB · Görüntüleme: 68
  • 515E8E3D-A430-4D05-84C2-300173AB0949.jpeg
    110,4 KB · Görüntüleme: 67
  • A62E7E9D-1800-460B-96A2-31E5C009545F.jpeg
    95,1 KB · Görüntüleme: 74
Yok yumurtlama 17.gun olmuş 18.gun çatlamış diğer günler artık 17.gune silik umarım değerlendirebilmissinizdir benim anladığım kadarıyla yumurtlama olmuş ve çatlamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…