Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Amin inşallah canım çok az zaman kaldı ilk zamanki gibi mutluluğumuz daim olsun inşallah sağlıkla gelsinler

Merhaba arkadaşlar adetime 3gün var sizce hamilelik olabilir mi birini dün yaptım birinide bugün

Eklentiler

• 989C28D6-F8D3-42A6-8A30-868A34733BFD.jpeg
    49,1 KB · Görüntüleme: 104
Selam herkese bende 1.5 senelik evliyim 1 senedir çocuk istiyoruz
Sat 8 ocak bat 8-10 ocak
Bugün sizden gördüm ovülasyon testi yaptım 2 çizgide eşit çıktı acaba bende sizin gibi anne olacağım diyebilirmiyim

Selamlar
Bende 1.5 senelik evliyim 1 senedr çocuk istiyoruz sat 8 ocak bat 8-10 ocak bugun ovülasyon testi yaptım iki tane ikiside eşit koyulukta cıktı acaba hamile olabilirmiyim

Kızlar yazılanların hepsini heyecanla okudum maşallah sübhanallah çok sevindim sizin adınıza
Bende bu ay aşılama oldum ama tutmadı tahmin ediyordum zaten. Doktor 2 ay kendi halime bıraktı olmazsa gel dedi ama ona bile mecalim yok bi süre denemek istemiyorum yoruldum

Pko varsa yumurtlama olabilir adet düzensizliği filan kendimden biliyorum ama gebelik de olabilir bu şekilde öğrenenler var yumurtlama gibi akıntı varsa değerlendir derim gün aşırı

Selamlar
Bende 1.5 senelik evliyim 1 senedr çocuk istiyoruz sat 8 ocak bat 8-10 ocak bugun ovülasyon testi yaptım iki tane ikiside eşit koyulukta cıktı acaba hamile olabilirmiyim
Hani bakalım testlereeeeee

Ben testi bugun tekrarladım t bölgesi c bölgesinden daha koyu

Eklentiler

• IMG_20230209_112427.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 65
Selam herkese bende 1.5 senelik evliyim 1 senedir çocuk istiyoruz
Sat 8 ocak bat 8-10 ocak
Bugün sizden gördüm ovülasyon testi yaptım 2 çizgide eşit çıktı acaba bende sizin gibi anne olacağım diyebilirmiyim
Olabilir canım ben de böyle öğrenmiştim aşırı heyecanlı bir andııı ve şimdi ikizlerimi bekliyorum sen de hayırlı haberler alırsın inşallahh

Olabilir canım ben de böyle öğrenmiştim aşırı heyecanlı bir andııı ve şimdi ikizlerimi bekliyorum sen de hayırlı haberler alırsın inşallahh
Doğum yaptınmı kuzum sen ben yaptım 25 günlük olduk çok şükür yazamadım uzun zamandır nasılsınız herşey yolundamı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…