Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Merhaba herkese, benim de adetimin olacağı gün ovulasyon pozitif çıktı T daha koyuydu. Bir sonraki gün regl oldum gibi ama bir buçuk gün sürdü ve kanama çok hafifti. Yerleşme kanaması olabilir mi bilemedim. Ovulasyon yine pozitif ama gebelik testi negatif çıkıyor Bu durumla karşılaşan oldu mu, hiç anlayamadım ne oluyor

bütün yazılanları baştan sona okudum, sanki kendim pozitifi görmüşüm gibi sevindim tebrik ediyorum bebişlerinizi. benim fsh ım yüksek amh ım düşük doktorlara göre asla çocuğum olmazmış. 2 aydır ovulasyon testinde pozitifi görüyorum. bu aykinde testim de silinmiyor dün yaptım hala aynı çift çizgi, bugün yarın adet olmam lazım. lütfen bana da dua edin

Merhaba arkadaşlar, saatlerdir bu konu altında yazılan tüm yazıları ve tüm gebelik haberlerini okudum, öncelikle burada hamilelik haberini paylaşıp çocuklarını kucaklarına alan herkesi tebrik ediyorum sizlerle beraber ben de çok mutlu oldum, gebelik isteyen bekleyen herkese de Rabbim umduğunu versin inşallah. Şimdi ben mart ayında bir hamilelik yaşadım ve 7 haftalıkken kanamam oldu ve dış gebelikten dolayı düşük yaptım. Bata 4 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bata 2 gün kala bir daha yaptım yine negatif çıktı

Dün yani 25 haziran benim regli günümdü ve olmadım, dün ovulasyon testi yaptım aşağıdaki gibi çıktı zaten bununla ilgili araştırma yaparken bu başlığa denk geldim bu sabah yine erken gebelik testi yapacağım ilk idrarımla bir haftadır ara ara midem aşırı bulanıyor annem de hamile olabilirsin felan dedi benim öyle aklıma düştü yani herşeyin hayırlısı burda hepinizin duygularına ortak oldum içimden yazmak geldi size de hayırlı haberler veririm inşallah sizlere geçen sene çoğunuz bayram öncesi öğrenmiştiniz inşallah benim de öyle olur eğer hamile değilsem bayramdan sonra rahim filmi çekilecekti zaten dualarınızı eksik etmeyin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…