Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Bence yarın ilk idrar ile tekrarla. Çünkü bariz gözüküyor bence ama. Yada en olmadı kan ver
Kan vermeyi çok isterdim ama ben yurtdışında yaşıyorum burada kan tahlili yapmıyorlar betahcg için. Bu arada cevabın için çok çok teşekkür ederim. Eğer varsa çok büyük süpriz olacak. 7 yıldır çocuğum olmuyor

Aaa o nasıl iş ya nasıl öğreniyor insanlar gebeliği ?
Neyse herhangi bir belirtin falan var mı sence? Umuyorum vardır

Aaa o nasıl iş ya nasıl öğreniyor insanlar gebeliği ?
Neyse herhangi bir belirtin falan var mı sence? Umuyorum vardır
Sekiz haftalık olunca öğreniyorlar komik demi. Valla iki gecedir sadece böyle ateşim varmış gibi bir de bu iki gecedir böyle gece kasık batması ve bel ağrısı oldu öyle anlık girdi çıktı. Aslında ovulasyondan şüphelenip hcg yaptım ilk idrarla değil o da. Ovulasyon iki gündür giderek koyulaşıyor kısmet nasip bakalım hayırlısıyla olur inşallah

Çok umutlanma elbette ama bunlar hep gebelik belirtisi diye biliyorum.. hayırlısıyla olsun inşaallah

Çok umutlanma elbette ama bunlar hep gebelik belirtisi diye biliyorum.. hayırlısıyla olsun inşaallah
Yok umutlanmamayı öğreneli çok oldu. 7 yıldır olmadı. Tüp bebek denemem var Türkiye’de 3 tane 4 yıl önce. Kısmet Rabbim verdiyse lütfudur, vermediyse imtihandır. Hayırlısı diyeyim. Rabbim dileyen isteyen herkese, içlerinde bana da nasip etmiştir inşallah

Rabbim kucağını boş bırakmasın inşaallah. Sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin
Şu sıralar doğal şeyleri arastirmaya başladım. Hayıt otu v.s. istersen bir araştır. Nasip etmesi Allah'tan ama belki bir yol lazımdır diye araştırıyorum bende

Fsh yuksek amh dusukse hayit ve testere disli aslan pencesi yumurtalik kalitesini artirmak icin bal, ari sutu, polen, propolis

Ben de bu ay böyle öğrendim canım hamilesin yüzde 99

İnşallah bekleyişlerinin karşılığını en güzel şekilde alırsın canım
İnşallah eğer varsa sağlıkla gelsin, bu kadar zamandır bekliyorum ama şuan sevinemedim bile. Emin olamadığım için. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Allahım mübarek günlerde varsa sağlıklı gebelik, sağlıklı doğum, sağlıklı evlatlar versin. İsteyen dileyen bütün kullarını sevindirsin. İnşallah içlerinde beni de

Adet olmadım ama gebelik testi yaptım negatif yalancı pozitif çıkmış. Rabbim dileyen isteyen herkesin kulunun kucağını doldursun. Gebe arkadaşlarım hepiniz sağlıkla kucağınıza alın evlatlarınızı hepinize dua edeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…