Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Yok yumurtlama 17.gun olmuş 18.gun çatlamış diğer günler artık 17.gune silik umarım değerlendirebilmissinizdir benim anladığım kadarıyla yumurtlama olmuş ve çatlamış
15 ve 17. Günleri değerlendirebildik spermler yaşarsa yumurtayı ya karşıladı ya da bilemiyorum artık sizce şans var mı? 17. Günün gecesi değerlendirdik

15 ve 17. Günleri değerlendirebildik spermler yaşarsa yumurtayı ya karşıladı ya da bilemiyorum artık sizce şans var mı? 17. Günün gecesi değerlendirdik
Tabi şans var bilemeyiz ki hangi sağlıklı sperm ulaşabildi yumurtaya. Tabi yumurtlamada her gün ilişki şansınızı arttırır ama şuanda da olabilir. İnsanlar rastgele ilişki yaşayıp hamile kalıyor sizin tabiki şansınız var

Aynen çok teşekkür ederim ben bugünü de değerlendireyim artık gerisi nasip işi hayırlısı ile gelir inşallah

Merhaba kızlar naptınız nasılsınız nasıl gidiyor hamilelikler biz 14. Hafta içindeyiz iğneyi bıraktım doktor bırakmamı söyledi 57 mm boyundaydık 1 hafta önceki kontrolümde cinsiyeti de kıza benziyor dedi hayırlısı şimdilik iyiyiz iğne yerine kan sulandırıcı hapla devam edicem demir hapı omega kullanıyorum ikili testim yapıldı sonuçlarını bekliyoruz sizde durumlar ne hep aklımdasınız umarım iyisinizdir hepiniz gelişmeleri yazın

Çok iyi şuanlık çok şükür. Bende iki hafta önce ikili test için kan verdim sonuçlar çıktı bakalım bu hafta gitmeye çalışacağım. Bizim bir hafta önden gidiyor iki kontroldür. 70mm boyundaydık kontrolde bakalım iki haftada momuş nasıl büyümüş neler yapıyor görürüz inşallah Allahım sağlıcakla kucağımıza aldığımız günleri de nasip etsin

Ben de geçen kontrolde ikili test yaptırdım normal çıktı çok şükür. Benim de 2 hafta önden gidiyor, doktor yüksek ihtimalle erkek ama 16.haftada netleştiririz dedi. İnşallah sağlıkla devam eder

Nasılsın canım doğum yaptın mı sağlığın nasıl 18 kasım görününce merak ettim umarım iyisindir
Evet teyzesi doğum 3 Kasım'da gerçekleşti.Saglik durumumuz ikimizin de iyi şükürler olsun.Tesekkür ederiz sorduğun için.
Darısı başınıza inşallah.

Kızlar ben şeyi soracaktım.. Bu aralar afedersiniz akintiniz da artış var mı bazen suyum geliyor bile sanıyorum ama doktor en son bir şey yok demişti

Evet teyzesi doğum 3 Kasım'da gerçekleşti.Saglik durumumuz ikimizin de iyi şükürler olsun.Tesekkür ederiz sorduğun için.
Darısı başınıza inşallah.
Ah canım benim ne güzel bir haber çok sevindim darısı bizlere inşallah Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin hayırlı bir evlat olsun gözünüz aydın

Kızlar ben şeyi soracaktım.. Bu aralar afedersiniz akintiniz da artış var mı bazen suyum geliyor bile sanıyorum ama doktor en son bir şey yok demişti
Hergün akıntı oluyor bendede kuzucum artış yok ama bazen ıslakmış gibi hissettiriyor doktorun yok diyorsa normaldir korkma ☺

evet canım zaman ne çabuk geçiyor gerçekten bir sürü hamilelik haberi almıştık birbirimizin çok şükür ve nerdeyse sonuna geldik ALLAH HEPİMİZİN BEBEKLERİNİ SAĞLIKLA KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN Allah isteyen herkese de anne olmayı nasip etsin inşallah

benimde öyle oluyor bazen ama doktor suyunda azalma yok normal demişti ama insan yine de tedirgin oluyor sürekli

Amiiin inşallah benim bu aralar yalancı sancılar başladı... keşke erken başlamasaydı diyorum ama doktor normal diyor inşallah erken doğum sorunu olmaz

Reglime 5 gün var benimde ovü testim böyle gebelik olabilir eve gidince test yapıcam bende

Eklentiler

• Screenshot_20221222_153532_com.android.gallery3d.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 59
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…