Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Gittin mi canım doktora
Gittim canım doktor beta istedi karından baktı keseyi gördü ama bebek daha oluşuyo dedi 18 temmuzda gel dedi acaba kalp atışı için mi çağırdı bilemedim. 24saat geçmeden beta değerim böyle çıktı yükseliş güzel dedi o kadar bi de vitamin yazdı

Merhaba acaba benim ovulasyon testlerime bakarmısınız bugun 28. Gunum ve sanırım 26 da pik olmuş ama ben tesadüfen o gunu degerlendirmiştim . o gunu ertesi gune baglayan geceyi yani bugunu degerlendirmeliniyin çatlamış mı yoksa gectimi . Ben pik degildir diye dusunmustum fakat cok silikleşmeye basladı. Ve regl bittikten 10 gun sonra kadar doktora gitmiştim bu ay yumurtlamayacagımı yumurtalarımın buyumedigibi söylemişti. Fakat bende kasıkta batmalar inanılmaz olmaya basladı 3-4 gundur . Genelde de gec yumurtlarım ilk cocugumdan biliyorum cogu zaman adetime denk gelir hatta .

Bende tekrar beta verdim bugün 1435 çıkmis.
Diğer değerlerim
65.5
172
487
Çok mu artıyor ya 3 kata yakın nerdeyse 2.9 kat artmis en son

Bende tekrar beta verdim bugün 1435 çıkmis.
Diğer değerlerim
65.5
172
487
Çok mu artıyor ya 3 kata yakın nerdeyse 2.9 kat artmis en son
Şuan kaç gün gecikmiş oldu? Çünkü bu çok önemli değil mesela benim de haftasına göre betahcg yüksekti minimum sınırda değildi mesela 800 de olabiliyordu ama benim 1690 çıkmıştı maksimum değer de 3200 falandı. Yani o çok mühim değil yeter ki az artmasın

Kızlar da baksın ama anladığım kadarıyla ayın 4 ünde pik olup 5 inde çatlamış

Süper kaç haftalikti ki? Bazen bebek keseden çok çok sonra gelebiliyor sorun değildir bence. Ben öylesine 6 hafta 4 günlükken gitmiştim bebeği görmüştüm. Ama daha geçte görünse sorun olur muydu? Olmazdı. Bazen haftaları degisebiliyormus. Heralde 7 ile 8.hafta arasında fa kalp atışı duyarsınız

Dongum 32 gün son adet tarihim 3 haziran. 2 gün gecikmiş oldu. 4+6

Benim de 5+6ydı dün. 6+4 te çağırdı tekrar

büyük ihtimal kalp atışları için olabilir çünkü beni de o tarihlerde çağırdı hayırlı olsun canım kese gözükmüş bir stres bitmiş oluyor inşallah 18 temmuzda da kalp atışlarını duyup güzel haberler verirsin bize :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…