Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Hamile olan kızlarımız, hamileliğin ilk günleri idrarda koyulaşma falan hiss etdiniz mi?
Bende ilk zamanlarında yoktu ama sanki şuan ki zamanlarda var. Herkeste farklı belirtiler oluyor ben ilk göğüslerimden anlamıştım yine de adet gününün geçmesini bekledim ilk gün geçince netleşir gibi oldu. İnşallah vardır tez vakitte rabbim isteyen herkese nasip etsin

Kaç kaç artışın bide sat a göre kaç haftalıksın
Son adet tarihinin başlangıcı 3 haziran. Ona göre hesaplarsak 4+4 oluyor. Adetime beş güne kala yani
30 haziran 65.5
2 temmuz. 172.4
4 temmuz. 487
Hepsini aynı saatte yaptırdım. Perşembe günü beta 1300 ü geçmiş olur diye düşünüyorum. 4+6 falan olacağız. Kese görünür mü ? Yoksa bayramdan sonra mı gideyim

benimde sat 2 haziran pazar günü yaptırdığım kanda 1620 çıktı bugün doktora gidicem kese için doktor 1500 lerde gözüküyor dedi bana

benimde sat 2 haziran pazar günü yaptırdığım kanda 1620 çıktı bugün doktora gidicem kese için doktor 1500 lerde gözüküyor dedi bana
Senin baya yüksek çıkmış. Ama benim adet donemim uzun 32 günde bir ve senden geç yumurtlamisimdir büyük ihtimal. Bugün beklenen adet gunum. Bende bayramdan sonra gideyim o zaman.

Senin baya yüksek çıkmış. Ama benim adet donemim uzun 32 günde bir ve senden geç yumurtlamisimdir büyük ihtimal. Bugün beklenen adet gunum. Bende bayramdan sonra gideyim o zaman.
benimki erken oldu sanırım çünkü normalde bat bugün gösteriyor 34 günde bir oluyorum adet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…