Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

büyük ihtimal kalp atışları için olabilir çünkü beni de o tarihlerde çağırdı hayırlı olsun canım kese gözükmüş bir stres bitmiş oluyor inşallah 18 temmuzda da kalp atışlarını duyup güzel haberler verirsin bize :)
Ayy gidelim bakalım inşallah ikimiz de duyalım kalp atışlarını sağlıkla sıhhatle doğum tarihleri aynı gözüküyor ikimizin de😂

Süper ❤️ kaç haftalikti ki? Bazen bebek keseden çok çok sonra gelebiliyor sorun değildir bence. Ben öylesine 6 hafta 4 günlükken gitmiştim bebeği görmüştüm. Ama daha geçte görünse sorun olur muydu? Olmazdı. Bazen haftaları degisebiliyormus. Heralde 7 ile 8.hafta arasında fa kalp atışı duyarsınız
Bugün birisi 6+4te kalp atışı duydu sizin duyulmamış mıydı bebeği gördüğünüzde

Bugün birisi 6+4te kalp atışı duydu sizin duyulmamış mıydı bebeği gördüğünüzde
Valla denemedi bile doktor. Hani denedim de duyamadım demedi daha küçük bayramdan sonra gel dedi biz de bugün 7+4 olduğunda özel hastaneye gittik . Kalp atışını kesesini amniyon kesesini gördü. Beyin oluşmuş her şey güzel şuan 8 haftalık görünüyor gelişimi ileri dedi. Her şey yolundaymış yani şimdilik 🤗

Valla denemedi bile doktor. Hani denedim de duyamadım demedi daha küçük bayramdan sonra gel dedi biz de bugün 7+4 olduğunda özel hastaneye gittik . Kalp atışını kesesini amniyon kesesini gördü. Beyin oluşmuş her şey güzel şuan 8 haftalık görünüyor gelişimi ileri dedi. Her şey yolundaymış yani şimdilik 🤗
O birisi ben oluyorum sanırım :)

Yanlış hatırlamıyorsam sen karından ultrason olmuştun belki ondandır . Daha küçük belki ultrasondan gözükmez diye ben vajinal muayenede duyduk . Önemli olan zaten sağlıklı olmaları :) ne zaman olduğu önemli değil :)

Bayram gelsin de ailelerimize bayram şekerlerini verelim :)

Yaaa çok sevindim darısı isteyen herkesin başına♥️👶🏻 Benim bi tanıdığım da 6+5te karından kalp atışı duydu demekki değişiyor bu süreç

Yanlış hatırlamıyorsam sen karından ultrason olmuştun belki ondandır . Daha küçük belki ultrasondan gözükmez diye ben vajinal muayenede duyduk . Önemli olan zaten sağlıklı olmaları :) ne zaman olduğu önemli değil :)

evett ya sağlıklı olsunlar yeter

Ahhh evet ben yarın aileme söyleyeceğim inşallah 😍

Belki zorlasa duyardı ama dediğim gibi denemedi bile kalp atışı aramadı bile. Zaten küçük bayramdan sonra gel demişti ama çok şükür bugün duyduk😍
Yaa önemli olan sağlıklı olması geç olsun güç olmasın inşallah burada bulunan tüm anne adayları en güzel şekilde bebeklerini kucaklarına alırlar🤲🏻

Yaaa çok sevindim darısı isteyen herkesin başına♥️👶🏻 Benim bi tanıdığım da 6+5te karından kalp atışı duydu demekki değişiyor bu süreç
Evet kişiden kişiye değişiyor ben 6+5 te duydum karından. Bol su icerek gitmiştim. Ama daha sonra da görenler var. Belki daha da erken duyan bile vardır ☺️

Belirtim yok diyordum şuan ayağa kalkarken bile belim kopcakmış gibi ağrıyor normal mi ya endişe etmeye başladım😞😔

X