Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Bence 5.haftayi bekleyin isterseniz. Sonra keseyi gördük bebegi göremedik vs diyorlar stres olmayın ama tabi siz bilirsiniz görünebilir de belli olmaz. Genelde 5.haftanin içinde görünüyor

Herkese merhabalar…
Yazılanları okudum genel olarak. Çok hoş bir başlık olmuş. Ne güzel herkes gebe neredeyse ben de çok istiyorum sanırım ama aynı zamanda çok korkuyorum o sorumluluktan…

Ben ilk kez bu ay ovülasyon testi yaptım. adet döngümün 15. günü (30 Haziran) pozitifi gördüm.Sonraki sabah yani 1 Temmuz’da ise negatifti test. Normalde çok düzenli olan periodum bebek istediğimizden beri tamamen altüst oldu. İlk kez bu ay yumurtayı yakaladık sanırım yani inşallah yakalamışızdır

Pozitif ovülasyon testinden sonraki günden şuana kadar sol kasık bölgemde hafif ağrılar hissediyorum. Bugün biraz daha şiddetli bir ağrı var. Yani bu his tam olarak ağrı mı onu da bilemiyorum Belim de o günden beri hafif ağrıyor ama dün ve bugün aşırı ağrı hissediyorum. Belimin sol tarafında özellikle. Ağrıdan dolayı uzanmak zorunda kaldım yani. Normalde böyle şiddetli ağrılarım olmaz. Kasıktaki ise periodun ilk günü böyle olur belki.

Şuan semptom bulmaya çalışmak ya da gebe miyim diye sormak için çok erken sanırım. O yüzden sizlere sadece bel ağrısını ve kasıktaki o hissi sormak istiyorum. Siz böyle şeyler yaşıyor musunuz? Ya da yaşadınız mı?

Eklentiler

• A8FFCB07-C195-4162-8F0B-FAF6F374EB3E.jpeg
    179,3 KB · Görüntüleme: 86
  • 18DEA2A0-63DB-48B5-BE44-71DB1CAB2ABC.jpeg
    176 KB · Görüntüleme: 78
Sat'a göre aramızda 5 gün var canım benimde 8 Haziran
Yaaa 6+5 te kalp atışı mi duydunuz ben de insallah perşembe doktora gidicem o zaman 7 hafta 4 günlük oluyor inşallah duyabiliriz
Maşallah ya kocaman olmuş, haber ver canım inşallah kalp atışını duyarsın

Korunmayı bırakınca hormonlar bi kendinden geçip adet düzenini değiştirebiliyor. Bende de öyle oldu. Bende de yumurtlamadan sonra kasıkta ağrılar oldu girdi çıktı hafif hafif. Yumurtlama 30 haziransa şu an gebelik konuşmak için erken ama ondan önce de ilişki ve yumurtlama olmuşsa ve birleşmişse olabilir. Bat ne zaman?

Ben hamile kaldığım aydan bir ay önce bu belirtileri yaşadım. Yumurtlama zamani yani o haftalarda kasık ağrılarım oluyordu hatta apandisit mi, yumurtaliklarimda mi sıkıntı var, yoksa hamile miyim diye düşünüyordum. Eşime hatta kesin kist falan var heralde benden demiştim ama meğer hiçbiri yokmuş o ay adet oldum. Ertesi ay yani hamile kaldığım ay ağrı sızı hiç yoktu ta ki adete 4 gün kala yumurtlama ağrısı, akıntı olmasıyla birlikte ovulasyon testinde pozitifi görmeye başlayınca hamile oldugumu anladım

Sanırım daha 10 gün var. Emin olamıyorumki. daha çok var yani de kimyasal vs için de erken mi acaba? Açıkçası korkuyorum çünkü şiddetli kramplar oluyor belimde

Yani umarım hiç bir sorun olmadan herkes bebeklerini kucaklarına alır. Biz de bir doktora gidebiliriz. Aşırı ağrıyor çünkü.

Bir sıkıntın olmazsa kendini güzelce koru bayramdan sonra git daha iyi olur senin için tabi sen bilirsin canım. Artışların gayet iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…