Adete bir gün kala ovulasyon testi pozitif mi

Merhaba arkadaşlar benim de adete 7 gun var ve bu ayın 22 de yumurtlama olmuştu ve yeniden ovulasyon testi pozitif oldu en son ki ovu testi bugüne ait anlamadım gitti neden tekrar koyu oldu ve t xizgisi c den baya koyu cıktı
Hamile olabilirsin gebelik testi yap

bu ay öyle yapmıştım ondan umutluydum arka arkaya 4 gün

Merhaba arkadaşlar benim de adete 7 gun var ve bu ayın 22 de yumurtlama olmuştu ve yeniden ovulasyon testi pozitif oldu en son ki ovu testi bugüne ait anlamadım gitti neden tekrar koyu oldu ve t xizgisi c den baya koyu cıktı
Erken gebelik testi yap yada kan ver canım. İnsAllah aramıza katiliyorsun. Burdaki herkes bu şekilde öğrendi

Erken gebelik testi yap yada kan ver canım. İnsAllah aramıza katiliyorsun. Burdaki herkes bu şekilde öğrendi
adetime 2 gün kaldı test yapsam çıkar mı acaba

Ben de başından beri bakıyorum, takibe aldım hatta konuyu. Bu aydan umutluyum bir iz bırakayım dedim. Bana da hayırlı bir uğur getirir umarım.

Ben kimyasal gebelik yaşadım, bir kaç test yapdım hepsi silik çizgiydi. Önce lekelenme gibi başladım sonra fazla kanama oldu. Kendiliyinden düştü.

Hadi yaa bi şey olmaz ilaçla geçer inşallah

Evet çok çok iyi geldi 0 bulantı şuan. Hatta yemek bile fazla fazla yiyebiliyorum çok şükür. Gebelere özel bir ilaç olduğu için kullanıyorum ama inşallah doğru yapıyorumdur

2 güne bir ilişki öneriyor doktorlar sperm kalitesi azalıyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…