Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Karbonat köpürmedi 5 gün var bata bana geçmiş olsun:)

Kızlar bugün trafik kazası geçirdik yaaaa... Bizde birşey yok allaha şükür bize yandan çarptılar. Suç karşı tarafata ama ben çok kötü oldum. İnşallah bebeğime birşey olmaz çok korkuyorum

Kızlar bugün trafik kazası geçirdik yaaaa... Bizde birşey yok allaha şükür bize yandan çarptılar. Suç karşı tarafata ama ben çok kötü oldum. İnşallah bebeğime birşey olmaz çok korkuyorum
Allah korusun birşey olmaz inşallah çok geçmiş olsun. Şu anda çamaşır suyu da köpürmüyor ilk yaptığımda köpürdü sadece.

kendini bır yere çarpmadın değil mi sen ? çok geçmiş olsun

Kızlar merak edip yaptım.önce dün gece yaptım.hiç köpürmedi.bu sabah ilk idrarla yaptım.aynen arkadaşımızın videosundaki gibi köpürdü.eşime yapcam şimdi merak ediyorum :)

C

Canım hamile olmayan birinin çamaşır suyuyla yaptığı testi de koydum başka biri video çekmiş youtube dan

wayy ozman tebrikler güzel buluş.bende heray denerim :) hem gebelik hem ovulasyon testlere para yetiştiremiyorum.bu arada bebeğiniz hayırlı olsun.allah bize de nasip etsin inş.siz de dua edin.allah hamilelerin duasını kabul edermiş :KK22:

Kızlar merak edip yaptım.önce dün gece yaptım.hiç köpürmedi.bu sabah ilk idrarla yaptım.aynen arkadaşımızın videosundaki gibi köpürdü.eşime yapcam şimdi merak ediyorum :)
Inşallah hamilesindir hadi bakalım :)

Canım çok geçmiş olsun. Allah korusun bebisini

Sonunda başardım Arkadaşlar işte video. Eşim durumu çakmasın diye sessiz çektim :) açıklamasını şöyle yazayım. Karbonat testi tırt. Gördüğünüz gibi deli gibi köpürmüyor. Ama çamaşır suyu bira köpüğü gibi kabarıyor ve köpük uzun zaman gitmiyor. Testi yaparken korkunç bir koku çıkıyor. Solumayın aman. Ben de fazla solumamak için çok uzun zaman çekemedim. Eğer çamaşır suyunu dökünce sodayı bardağa koyunca nasıl önce köpürür sonra hemen köpüğü söner ve sadece bardağın dibinden baloncuklar çıkar öyle olursa negatif. Biraz köpürür yarım dakka sonra birden deli gibi 2. Kez köpürürse yine negatif. Benimkinde olduğu gibi bira köpüğü kıvamında olacak sönmeyecek ve de 2. Kez köpürmeyecek. Ha bir de idrarın rengi koyulaşmamalı. Koyulaşırsa yine negatif. Umarım faydalı olur sizlere. Çişim için tekrar özür dilerim :) ama ben kendisini beta hcg içerdiği için çok seviyorum bu aralar :) hehehehhehehe..... Hayırlı haberlerinizi bekliyorum...
https://vimeo.com/home/myvideos
Canim ya ben hiçbir şeklde acamadim :KK43: sen yazsan buraya ayrintiyi, yani idrari karbonat ve camasir suyuyla mi karistiriyorum anlamadim

Kızlar benimde adetimden önce kasiklarimda batma olmazdı sanki regli olucakmisim gibi ama daha 2 haftam var :KK43:
Ya benim de hiç olmayan çok feci agrilarim oldu adetten önce bel bacak kasik mahvoldum...sonra bi baktim normalde hiç olmaz ,2gun erken adet oldum ama farklı renkte ve normalde 4 gün sürer bu sefer 2.5 Gün....ama bittiğinden beri, kahve rengi bir akinti görüyorum az az...anlamadm valla :S test alacam bugün netleştirecem durumu...sen de eğer test yapmak istiyorsan bence biraz bekle , çünkü erkenden yapinca cikmiyor sonra biz de negatif düşünüyoruz di mi hiiiç gerek yok :)) :*

Camasir suyunu bende denedim doktugum an degil ama yarim dk icinde beyaz kopukler olustu sonmedi ustu tamamen beyaz kopukle kaplandi ne oluyo simdi acaba

Karbonatla yaptım hiç köpürmedi çamasır suyu döktüm köpürdü :KK43: karamsarlık yasıyorum. Karbonatlı idrarın üstüne döktm çamasr suyunu bu arada :KK70:

X