Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

benim dha gecmedi canm bat 12 kasım ama denemek istedim zaten adetim gecerse direk gebelik testi alırdım. bu ay biraz umıtlıyım inş gebe kalmşmdır :/
Anladim canım Allah gönlüne göre versin hayırlı haberlerini alırız inşallah. Benim testte ikinci çizgi silik çıkınca bir deneyeyim dedim

Anladim canım Allah gönlüne göre versin hayırlı haberlerini alırız inşallah. Benim testte ikinci çizgi silik çıkınca bir deneyeyim dedim
büyük ihtmal hamilesin canm testte cızgı silik çıkmışsa hamile ihtmali cok yuksek oluyomuş

Koyu kıvamlı çamaşır suyu ile denedim ve köprüdü. Predictor test yaptim dun 11 günümdü negatif. Tabii benimde umudum tükendi.
Adete 10 gün kala prediktör erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Umudunu kaybetme canım. Prediktör negatifti ama çamaşır suyu testi pozitifti.... İnşallah hamişsindir :)

ben şu testi merak ettim illa video koyulmadan anlatılarak yapılmıyor mu?

Herkesin adete 3-5 gün varken bilimum testlerde çıkıyor ben ne tuhaf bir bünyeyim ya bekle bekle günler sonra...
Adetime 3 gün var ovulasyon testi gebelik testi yapıyorum hep ama tık yok...
Off ne olurdu bikaç gün kala görenlerden olsaydım yaa oof of..

Kızlar adete 1 hafta kala ice b.. Olsa hamilelik olabilirmi acaba ?

yumurtlama adete 1 hafta kala ve adetten sonraki 1 hafta verimliymiş, olma ihtimali var canım:)
Bunu duyduguma sevindim bende oyle biliyorum ama :) su gibi akintim var iliskiden beri ikigündür ve kokulu nedendir bilmem

Bunu duyduguma sevindim bende oyle biliyorum ama :) su gibi akintim var iliskiden beri ikigündür ve kokulu nedendir bilmem
Bat a kaçgün var snein benim 5 gün kaldı o koku bende de oldu iki gün önce geçti, kadınsl birşeydir ara ara olur bazen biz farketmesekte, aşırı akıntı da iltahap belirtisi olabilir, ama eğer şuan geçtiyse iltahap yoktur korkma, ben 5 gün önce ilişkimde sancı çektim yanma oldu ama sonrasındakinde olmadı böyle garip şeyler yaşayabiliyoruz:)

Bat a kaçgün var snein benim 5 gün kaldı o koku bende de oldu iki gün önce geçti, kadınsl birşeydir ara ara olur bazen biz farketmesekte, aşırı akıntı da iltahap belirtisi olabilir, ama eğer şuan geçtiyse iltahap yoktur korkma, ben 5 gün önce ilişkimde sancı çektim yanma oldu ama sonrasındakinde olmadı böyle garip şeyler yaşayabiliyoruz:)
Benimde 5 veya 7 gün var gün farki olabiliyor. Bugün pek yok o koku. İliskiden doye düşünüyorum akintiyida kokuda ama.. İliski 1 hafta oneden olmus oldu. Axaba bebis olucakmi pek belirti yok ama. .

Benimde 5 veya 7 gün var gün farki olabiliyor. Bugün pek yok o koku. İliskiden doye düşünüyorum akintiyida kokuda ama.. İliski 1 hafta oneden olmus oldu. Axaba bebis olucakmi pek belirti yok ama. .
İnan ben bu ay bütün belirtileri yaşadım, kasık ağrısı, gece rüyaları, gaz, vs.. benim olmassa o zaman bir daha düşünürsün:)

İnan ben bu ay bütün belirtileri yaşadım, kasık ağrısı, gece rüyaları, gaz, vs.. benim olmassa o zaman bir daha düşünürsün:)
Bende biara cok belirti yasadim pembe akitin bile olmustu ama maalesef.. Nasip nasip nasip.. Dua edelim hayırlı si olsun. Benimde batma oluyor arada ve bas agrisi hafif yorgunuk uyku. Ama baska sebeplerden olabilir havalardan veya

Bende biara cok belirti yasadim pembe akitin bile olmustu ama maalesef.. Nasip nasip nasip.. Dua edelim hayırlı si olsun. Benimde batma oluyor arada ve bas agrisi hafif yorgunuk uyku. Ama baska sebeplerden olabilir havalardan veya
karbonat testini dene b en şimdi onu yapacağım:KK70:

X