Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Merhaba bayanlar . Hayirli olsun bebeginiz. Rabbim bizlere de nasip etsin. Peki suvilceleriniz çıkmış mıydı yüzünüzde ? Ben de boy göstermeye başladı da . Yine olmadı sanırım.

Kızlar benimde adetimden önce kasiklarimda batma olmazdı sanki regli olucakmisim gibi ama daha 2 haftam var :KK43:

Sonunda başardım Arkadaşlar işte video. Eşim durumu çakmasın diye sessiz çektim :) açıklamasını şöyle yazayım. Karbonat testi tırt. Gördüğünüz gibi deli gibi köpürmüyor. Ama çamaşır suyu bira köpüğü gibi kabarıyor ve köpük uzun zaman gitmiyor. Testi yaparken korkunç bir koku çıkıyor. Solumayın aman. Ben de fazla solumamak için çok uzun zaman çekemedim. Eğer çamaşır suyunu dökünce sodayı bardağa koyunca nasıl önce köpürür sonra hemen köpüğü söner ve sadece bardağın dibinden baloncuklar çıkar öyle olursa negatif. Biraz köpürür yarım dakka sonra birden deli gibi 2. Kez köpürürse yine negatif. Benimkinde olduğu gibi bira köpüğü kıvamında olacak sönmeyecek ve de 2. Kez köpürmeyecek. Ha bir de idrarın rengi koyulaşmamalı. Koyulaşırsa yine negatif. Umarım faydalı olur sizlere. Çişim için tekrar özür dilerim :) ama ben kendisini beta hcg içerdiği için çok seviyorum bu aralar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bayanlar . Hayirli olsun bebeginiz. Rabbim bizlere de nasip etsin. Peki suvilceleriniz çıkmış mıydı yüzünüzde ? Ben de boy göstermeye başladı da . Yine olmadı sanırım.
Vallaha evet ne yalan söyleyim sivilcem çıkmıştı hatta ben de hah bak regl olacağım bu ay da olmadı demiştim.

hayır açılmıyor,vimeo nun ana sayfası çıkıyor?

vay bee iyiymis paylastigin icin saol canim cok sasirdim bilmiyodum bunu :)simdi kalkip yapsammi ki olur mu bu saatte de yoksa sabah mi yapmali:)

yaptim hatta:)) ve bira.kopugu kivaminda oldu:))) yani pozitif 6 gun var tam adetime.. bunun guvenilirligi nedir ki:)

Kızlar benimde adetimden önce kasiklarimda batma olmazdı sanki regli olucakmisim gibi ama daha 2 haftam var :KK43:
Senin kasık ağrın varsa belinde ve bacağnda ağrı hep yumurtlamadan değerlendir bu günleri üst üste yapın

X