Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

merhaba. daha once hic ovulasyon testi yapmamistim hatta gormemistim bile. ben yurtdisinda yasiyorum dolayisiyla aciklamalarinida okuyamiyorum. internette sabah ilk idrarla yapmayiniz diyor. ben sanirim lekelenme yasadim emin de degilim.lekelenmenin ardindan adet gibi bisiy oldum ama ne regl nede lekelenme. normalde ayin 14 unde regl olmayi bekliyorum. bugun ovulasyon testi yaptim, testina arkasindaki resme gore negatif cikti. sizinki adetinize kac gun kala pozitif cikmisti yada ovulasyonda illaki cikarmi?

C
canım adet olmam gereken günde pozitifti ovülasyon testim. Bir de yanılmıyorsam adetten 2 gün önce de yapmıştım. O da bariz pozitifti. Ovülasyon testinde illa ki çıkar çünkü hamilelikte lh hormonu da yükseliyor bir de zaten beta hcg denilen hamilelik hormonu lh hormonunun yapısına çok benziyor. Yani hamileysen illa ki ovülasyon testi de pozitif çıkıyor. Allah gönlüne göre versin canım

o zaman durum benim icin durum vahim gibi. gerci adetime 5 gun kala yaptim, ovulasyon testi negatif cikti. belki 1-2 gun kala yaparsam pozitif cikar. belki de gecen seferki kanama adettir. belki de ben kafayi yiyorumdur..kimbilir :)
cevabin icin cok tesekkurler

[Maşallah olalucy, post: 37608067, member: 163171"]İlk test prediktor early. Erken gebelik testi. Adete 6 gün kala negatif çıktı. Orada gördüğünüz 10 dpo yumurtlamadan 10 gün sonra demek. Yani benim için ilişkiden 10 gün sonra demek çünkü o gün bir kez birlikte olmuştuk.
İkinci test adete 5 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Negatif.
Üçüncü test adete 4 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Silik çizgiyi görünce deli oldum.
Dördüncü testi de o testi doğrulamak için yaptım kendisi laboquick marka ultra erken gebelik testi olmaktadır.
Beşinci test adete 3 gün kala yapıldı. Sabah idrarıyla.
Altıncı test adete 2 gün kala yapıldı. Testin üst kısmı yapışık gibiydi bir test daha yaptım bu yüzden. Bu da yedinci test. Aynı zamanda sırf merakımdan sağdaki lh yazan ovülasyon testinden de yaptım gerçekten hamileysen çizgilerin ikisi de kırmızı çıkıyor.
Sekizinci test adete 1 gün kala yine sabah idrarıyla yapıldı.
Dokuzuncu test te bugün yani adet günümde sabah idrarıyla yapıldı. Artık ikinci çizgi iyice belirgin hale geldi. Aynı zamanda bir ovülasyon testi daha yaptım yanındaki test gördüğünüz gibi iki çizgi de kırmızı.

İşte böyle kızlar sormak istediğiniz birşeyler varsa yanıtlarım. Veya isterseniz çamaşırsuyu testi falan hemen çekip yollayabilirim. Utanıyorum sadece. :)[/QUOTE]

Maşallah canım sana ne güzel bilgilendirmisin bizleri.. canım ben de çamaşır suyunu yaptım ve ben şunu belirtmek istiyorum çalıştığım okulda fen bilgisi öğretmenimiz bununla
Türkiye genelinde bilimle ilgili bi yarışmaya katıldı ve yanılmıyorsam ilk 10 a girdi ve kazananlar dünya genelinde yarışmaya katıldılar. Ben doğuda görev yapıyordum o zaman ve orada doğum sayısı çok fazla olduğu için orada bu yöntem çok yaygın bir şekilde uygulanıyor :)

Lolalucy merhaba ilk iki test negatif mi? 7 ve 5 gün kala yaptıkların pek belli olmuyor.

Dpo yumurtlamadan sonraki geçen gün sayısı canım evet
Bata 4 gün var az önce yaptığım ovülasyon testi gebelik olabilir mi acaba? Sabah ilk idrarla gebelik testi yapmayı düşünüyorum.

Eklentiler

• 20141211_213537.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 369
Eveeeeettttt olabiliiiirrrr.... İstiyorsan inşallah hamişsindir canım.... Benim 2 gün kala yaptığın ov. Testine çok benziyor. Hayırlısı bakalım.

Eveeeeettttt olabiliiiirrrr.... İstiyorsan inşallah hamişsindir canım.... Benim 2 gün kala yaptığın ov. Testine çok benziyor. Hayırlısı bakalım.
İnşallah inşallah istemez miyim canım 9 aydır uğraşıyorum.
Dün gebelik testi yapmıştım negatifti o yüzden sordum sana 5 kala yaptığın test negatif mi diye.
Çok teşekkür ederim çok mutlu oldum şuan

Klomen çatlatma iğnesi gibi şeyler kullanmadın değil mi canım? Çünkü bu ilaçlar test sonuçlarını etkileyebiliyor

Klomen çatlatma iğnesi gibi şeyler kullanmadın değil mi canım? Çünkü bu ilaçlar test sonuçlarını etkileyebiliyor
Yok hiç bir şey kullanmadım canım ama testi 21.30 gibi yaptım.
20.00 den sonra doğru sonuç vermeyebilir diye okumuştum buralarda

Yok canım o kadar farketmez sabah ilk idrarla olmasın yeter. Ayyyy hadi inşallah hamişsindiiiiiirrr.... :)

Bu ovu.testini yapmadan once ne kadar sure idrarimizi yapmamalıyiz acaba?ben 6 gibi denedim bugun c cizgisi de cikmadi.bembeyaz bir ekran.birseyleri yanlis yaptim ama ne :)

Bu ovu.testini yapmadan once ne kadar sure idrarimizi yapmamalıyiz acaba?ben 6 gibi denedim bugun c cizgisi de cikmadi.bembeyaz bir ekran.birseyleri yanlis yaptim ama ne :)
C çizgisinin beyaz çıkması imkansız gibi bir şey :)
Nasıl yaptınız testi?

kızlar hepinize merhaba.... ben 2 senelik evliyim ve kan pıhtılaşması yüzünden 3 tane çocuk düşürdüm.. bu ay günüm 5-6 gün gecikti adetim... çamaşır suyu testini yaptım... üstünde 1 parmak bira köpüğü gibi köpük var acaba hamilemiyim

Maşallah canım sana ne güzel bilgilendirmisin bizleri.. canım ben de çamaşır suyunu yaptım ve ben şunu belirtmek istiyorum çalıştığım okulda fen bilgisi öğretmenimiz bununla
Türkiye genelinde bilimle ilgili bi yarışmaya katıldı ve yanılmıyorsam ilk 10 a girdi ve kazananlar dünya genelinde yarışmaya katıldılar. Ben doğuda görev yapıyordum o zaman ve orada doğum sayısı çok fazla olduğu için orada bu yöntem çok yaygın bir şekilde uygulanıyor :)[/QUOTE]

o bende tutmadi galiba kaynanamla beraber yaptik :) su sartlarda ikimizde hamileyiz gerci o menapozda ama :) 2 gun sonra haber vericem kesin olmamakla birlikte hamisler grubuna girebilirim :)

o bende tutmadi galiba kaynanamla beraber yaptik :) su sartlarda ikimizde hamileyiz gerci o menapozda ama :) 2 gun sonra haber vericem kesin olmamakla birlikte hamisler grubuna girebilirim :)[/QUOTE]
canım inşallah güzel haberlerini alırız bizi haberdar etmeyi unutma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…