Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Bende kayınvalıdeme sordum boyle bısıyden haberı varmı dıye. Hıc duymadım dedı. Ikımızde yapalım bakalım ne olacak dedık :) ıkımızın kı de kopurdu

Adetime 3 gun kala hamileyim kizlarrr icim icime sigmio bu 3. Gebeliğim insallah bu sefer Rabbim kucagima almayi nasip eder Yüce Rabbim hislerimi hic bosa cikarmiyo şükürler olsun hissediodum bu sabahkosa kosa hastaneye gittim kan verdim degerim 35.36

tebrik ederim..sağlıkla dogsun inşallah

Selamlar kızlar. Allah hepimize hayırlı evlat(lar) :) nasip etsin. Benim de son 4 günüm bakalım bu ay ne olacak?

2. bebeğini mi bekliyorsun canım.

merhaba canım benimde adetime 4 gün var bakalım bu ay tutacakmı :)

:) Evet ikinciyi bekliyorum, pek ümidim yok ama Allah'tan umut kesilmez:) Kızım için 4 sene bekledim. Polikistik over var bende, yıllarca hep beni incelediler, deney hayvanına döndüm:))) Sonunda doktorlardan birinin aklına geldi nasıl olduysa "yav bunun bir de kocasına bakalım" diye. Eşimde canlı sperm sayısı sıfır:))) Şoka girdim o dönemde. "Sizin çocuk sahibi olma olasılığınız sıfır" dediler. "Tüp bebek bile çok az ihtimal ama denenebilir" dediler. Denemek istemedik, Allah böyle emretti ise vardı bir bildiği dedik eşimle kaderimize razı olduk. Tamam dedik, kabullendik, bize Allah evlat nasip etmeyecek. Tüm testleri, tedavileri vb bıraktık. Keçiboynuzu kürünü duymuştum internetten. Onu yaptık ama açıkçası pek umutlu değildim. İki ay sonra her zaman olduğu gibi adetim gecikti. (pko'dan dolayı yumurtlama problemim olduğundan adetim 40 günden önce adetim olmaz benim) eşim "test yap" dedi, artık test yapmaktan o kadar bunalmıştım ki yapmadım. eltimin evini taşıdık, hem eşya taşıdım hem de banyosunun içinde akşama kadar çamaşır suyu ile her yeri dezenfekte ettim:) grip oldum ne ilaçlar içtim anlatamam. Sonra eşim "adet oldun mu" dedi, "yok amaaan" dedim.:) "ölümü gör test yap" dedi. "iyi len getir" dedim ama eminim bir şey yok. bir baktım çift çizgi, hamileyim!!!! şoka girdim. :) kızım 2 yaşında şimdi. Allah bir tane verdi acaba 1 tane daha verir mi diye ümitle bekliyorum bakalım. hayırlısı:)

Allah sizlere de en kısa zamanda hayırlısı ile nasip etsin inşallah:) geçen sene kimyasal gebelik geçirmiştim, sonra yine erteledik bebek konularını.. Şimdi yine gündemde. Bakalım kısmet olacak mı:)

Bu arada domestos ile gebelik testini yaptım:))) Bira köpüğü gibi bakalım ne olacakkkk:))) evde de ace ile deneyeceğim:)

Çok güzel yazmışsın yaşadıklarını.Allah kızını sana seni kızına bağışlasın..umarım 2. de gelir.Ben hissediyorum kızına abla gelecek.Sağlıkla olsun,doğsun inşallah hepimizin bebekleri.Biz de 7 aydır bekliyoruz çok sabırsızlanıyorum

Canim cok tesekkur ederim :) insallah umutla bekliyorum bakalim senin de guzel haberlerini almayi cok isterim canim ya, tez zamanda kurban oldugum Allah versin kalbine gore:) saglikla hayirlisi ile insallah.:) tatli mi tatli guzel bir nurtopu versiiiiin:)

[QUOs, post: 38198478, member: 398129"]:) Evet ikinciyi bekliyorum, pek ümidim yok ama Allah'tan umut kesilmez:) Kızım için 4 sene bekledim. Polikistik over var bende, yıllarca hep beni incelediler, deney hayvanına döndüm:))) Sonunda doktorlardan birinin aklına geldi nasıl olduysa "yav bunun bir de kocasına bakalım" diye. Eşimde canlı sperm sayısı sıfır:))) Şoka girdim o dönemde. "Sizin çocuk sahibi olma olasılığınız sıfır" dediler. "Tüp bebek bile çok az ihtimal ama denenebilir" dediler. Denemek istemedik, Allah böyle emretti ise vardı bir bildiği dedik eşimle kaderimize razı olduk. Tamam dedik, kabullendik, bize Allah evlat nasip etmeyecek. Tüm testleri, tedavileri vb bıraktık. Keçiboynuzu kürünü duymuştum internetten. Onu yaptık ama açıkçası pek umutlu değildim. İki ay sonra her zaman olduğu gibi adetim gecikti. (pko'dan dolayı yumurtlama problemim olduğundan adetim 40 günden önce adetim olmaz benim) eşim "test yap" dedi, artık test yapmaktan o kadar bunalmıştım ki yapmadım. eltimin evini taşıdık, hem eşya taşıdım hem de banyosunun içinde akşama kadar çamaşır suyu ile her yeri dezenfekte ettim:) grip oldum ne ilaçlar içtim anlatamam. Sonra eşim "adet oldun mu" dedi, "yok amaaan" dedim.:) "ölümü gör test yap" dedi. "iyi len getir" dedim ama eminim bir şey yok. bir baktım çift çizgi, hamileyim!!!! şoka girdim. :) kızım 2 yaşında şimdi. Allah bir tane verdi acaba 1 tane daha verir mi diye ümitle bekliyorum bakalım. hayırlısı:)

Allah sizlere de en kısa zamanda hayırlısı ile nasip etsin inşallah:) geçen sene kimyasal gebelik geçirmiştim, sonra yine erteledik bebek konularını.. Şimdi yine gündemde. Bakalım kısmet olacak mı:)[/QUOTE]
:)) yazdiklarinizi okuyunca icim kipir kipir oldu surpriz bebek diye buna derim ben Allah ol deyince oluyormus demekki :) rabbim biz isteyenlerede nasip etsin tez zamanda insallah

Bu arada domestos ile gebelik testini yaptım:))) Bira köpüğü gibi bakalım ne olacakkkk:))) evde de ace ile deneyeceğim:)
ace ile de testi denedim. Yavaşça köpürdü bira köpüğü gibi kaldı.
deneyi eşimden örnek alarak yaptım. Onun ki önce müthiş köpürdü sonra köpükler söndü. Aradaki fark çok ilginç. Sonuç benimki pozitif eşimin negatif)). Bakalım adetime 4 gün var. Yarın aynı deneyi bekar arkadaşım ile yapacağım. Çok şaşırdım. Aynı konu Sahibi arkadaşımız lolalucy dediği gibi ikisi de köpürdü ama çok farklı şekilde. Deney sonuçlarını paylaşacağım.:)

Bende kayınvalıdeme sordum boyle bısıyden haberı varmı dıye. Hıc duymadım dedı. Ikımızde yapalım bakalım ne olacak dedık :) ıkımızın kı de kopurdu
Canım birden köpürdü sonra söndü mu İkimizin ki de yoksa yavaş yavaş köpürdü öyle mi kaldı?nasıldı? :)))

amin inşallahhh...hepimizin olsun ..hep dilekte bulunurken isteyen herkese diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…