Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Ben ovulasyona çok üşeniyorum 1 ay daha gelişigüzel denyelim sonra ov.alırım:) inşallah tutar bu sefer.

idrar tutmasi ve sıvı almaman gerekiyor.
bak benim 17.ci gün yani dün pozitif bugün 18.ci gün siliklesti :)

Eklentiler

• 2014-11-20 13.01.37.jpg
    489,4 KB · Görüntüleme: 334
  • 2014-11-20 13.02.46.jpg
    387,7 KB · Görüntüleme: 245
idrar tutmasi ve sıvı almaman gerekiyor.
bak benim 17.ci gün yani dün pozitif bugün 18.ci gün siliklesti :)
dün mü daha verimliydi yani demekoluyor bu, sbah idarınla mı yapıyorsun, kaç gün tekrarlamak gerekiyor bu bir kere mi böyle koyu oluyor.

dün mü daha verimliydi yani demekoluyor bu, sbah idarınla mı yapıyorsun, kaç gün tekrarlamak gerekiyor bu bir kere mi böyle koyu oluyor.

dün uyardı yumurta çatlamak üzere 12 veya 36 saat içinde diye.
ilk idrar değil gün içinde 4 saat idrari tutup sıvı almaman gerekiyor sonra yapiyorsun.
gün içinde aynı saatlerde yapılıyor.
1 kere koyu oluyor LH yükseldiği gün uyarıyor seni.

yaptım canım silik çıktı sanırım yumurtladim :)

sagol şekerim inşallah tutar bebeğim demin regl olacakmis gibi ağrı girdi sonra lavaboya gittim bolca akıntı fark ettim yumurta akı kıvamında :) çok şükür şimdi bize düşen görev bol bol çalışmak olsa gerek
hayırlı olsuuuuuun

aynenn bende yumurtlama olmadı bence olsa dr söylerdi galiba çörekotu bu saatten sonra fayda edermiki büyümesine yardımcı olsa

Yumurtlama testinden hangisini kullaniyorsunuz ben dun eczaneye gittim clearblue ya baktim ve sadece baktim geldim

Ben laboquick aldım herkez memnun yanlız eczane pahalı gittigidiyor da 50 adete 37 tl verdim eczanede 5 tanesi 50 tl düşün.

Yumurtlama testinden hangisini kullaniyorsunuz ben dun eczaneye gittim clearblue ya baktim ve sadece baktim geldim

Ben laboquick aldım herkez memnun yanlız eczane pahalı gittigidiyor da 50 adete 37 tl verdim eczanede 5 tanesi 50 tl düşün.
Ben yurtdidinda yasiyorum o yuzden internetten alamiyorum buradan alacagim haftaya bir turk eczanesine gideyim en azindan detayli anlatir

Ben yurtdidinda yasiyorum o yuzden internetten alamiyorum buradan alacagim haftaya bir turk eczanesine gideyim en azindan detayli anlatir

anladım gülüm benim ozaman en iyisi eczaneye sor bakalım inşallah bulabilirsin

kızlar bende burda yazılanların hepsını okudum ilk defa camasır suyu testını duyuyorum dun okuduktan hemen sonra yaptım bende aynı vıdeodakı ıbı oldu bıra kopugu gıbı sonmedı uzun sure sızce guvenılır mı bu teste adetıme 2 gun var daha

canım idrar testi yaparsin bat günü dogrumu yanlismi bizde öğreniriz senin sayende :)

kızlar ya yumurtlamadan 1 gün sonra göğüs ağrısı normal mi çok ağrıyor ve şişler hayatimda ilk kez yumurtlama sonrası göğüs ağrısı yaşıyorum. ?

Benimkide kopuruyo ve sonuyudu simdide kopuruyo orta acik kenarlarda kaliyo kopuk bat gunune kadar yapacam bakalim gozlemlerimi buraya yazarim :))) tabiki guvenilir degildir ama bakacaz artik​

koyu kıvamlı çamaşır suyuyla yaptım tam video daki gibi oldu bira köpüğü gibi ve sönmedi köpükler ama hamile değilmişim.tüp bebek yapmıştım ve bu testide transferden sonra 9.gün yapmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…