Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

senden gaz alıp test yaptım çıkmadı ama o kabartı hala aynı duruyo sönmedi :/ 1 tane erken gebelik testim var sabah yapıcam

Bat: beklenen adet tarihi sat: son adet tarihi canım.... Ovulasyon testin çoksa elinde adet bittikten sonra hergünde yapabilirsin. Normalde 10. Gün başlıyor 28 günde adet gören birisi

Bu ay calismalarimiz yogun bir sekilde devam ediyordu ama sanki adet olacagim karnimda agri var ilk defa alacagim ovulasyon testi

Birde bu ovulasyon testi yumurtlama gunumuzumu soyluyor ve catlamadi ne zaman olur

idrarda çıkmış ya belki çıkar ama beklesen daha ıyı sonuç alabilirsin belki ben oğluma hamile olduğumu adetim 1 gun gece idrarda öğrendim 6 gun öncesinde 0.295 çıkmıştı

arkadaşlarrrrr ben dün akşam test yaptım normal gebelik testi çizgi falan yoktu koydum kenara sabah uyandım bakayımdedim 2. çizgi çook silik sekilde ordaa hemen erken gebelik testini yaptım ama çıkmadı son gebeliğimdede böyle olmuştu sabah görmüştüm çizgiyi ama erken gebelikte çıkmayınca sevinemedim adetime 5 gun var

Kan testi yaptırsana sende canım orda kesin çıkar bende eşim mesaiye kalırsa bugün akşam yaptırıcam haber vericem...Hadi seninde hayırlı haberlerini bekliyoruz

kızlar bu gün yumurtlama günüm mu ustekkini yaptım dalgalı çıktı hemen alttakinı denedim sizce ?

Eklentiler

• 20141119_153710.jpg
    351,1 KB · Görüntüleme: 362
Canım pozitif gibi duruyo ama ikiside aynı koyulukta çünkü C yani kontrol kısmıda çok koyu değil senin testin. hangi markaydı test?

Canim laboquick kullanıyorum.
acaba pozitif sayılır mi ağrım var yumurtalarimda :) dur bide dünu Atam dün 16. ci gündü bugün 17.ci gün

Eklentiler

• 20141118_110013-1.jpg
    241,1 KB · Görüntüleme: 246
Canim laboquick kullanıyorum.
acaba pozitif sayılır mi ağrım var yumurtalarimda :) dur bide dünu Atam dün 16. ci gündü bugün 17.ci gün
Dünki kesin değil canım ama bence sen bugünkü. Testi değerlendir. Test bugün koyu çıktıysa yen en erken yumurtlama... Biz bu ay 4 gün ardarda denedik eğer olmazsa önümüzdeki ay birgün arayla değerlendiricem bakalım

evet birtanem bugün aynı koyulukta çıktı ya bu akşam yada yarın gece degerlendiricem.
sen gebe degilmisin hamilelik takvimin var 3 haftalık diye ?

Yumurtlama gününden 24-48 saat önce çift çizgi çıkıyo canım bende bu ay ilk kez denedim bu ay. Son regl günün ne zaman?
Bu ay 28/10da oldum adet acikcasi gurbetciyim dilide pek bilmiyorum ovulasyon testi almayi cok istiyorum ama prosfektusu okumayi bilmiyorum

evet birtanem bugün aynı koyulukta çıktı ya bu akşam yada yarın gece degerlendiricem.
sen gebe degilmisin hamilelik takvimin var 3 haftalık diye ?
vişneli turtam benimde test böyle çıkıyo 3 gündür ya kafam karıştı iyice 13. günüm bugün sen saat kaç gibi yapıyosun bide her gün aynı saatte mi yapıyosun?

Ay camasir suyu testini anlat bari cok merak ettim tatlim

vişneli turtam benimde test böyle çıkıyo 3 gündür ya kafam karıştı iyice 13. günüm bugün sen saat kaç gibi yapıyosun bide her gün aynı saatte mi yapıyosun?

Canim evet aynı saatte yapiorum 11.00 de idrarimi bosaltiyorum 15.00 kadar su dahi içmiorum. yarın da yap bakalım ben siliklesene kadar yapicam ve calismalara basliyacam

Kızlar ben aranızda daha yeniyim. Bu ay ilk denememiz. Bana şans dileyin.

Benim adetlerim düzensizdir. Aylardır yaklaşık 35 günde bir oluyordum. Son ay 45 günde oldum. Şu anda sat 24 ekim. Ama bu sefer çok çabuk yumurtladım. Reglim bitti, 2-3 gün sonra hissettim yunurtladığımı. Şimdi bat ne olur, hiç kestiremiyorum. Bir fikriniz var mıdır?

Bir de 4'ündeki ilişkiden çok kuşkulanıyorum. Ertesi gün batmalarım başlamıştı ve gittikçe arttı. Topallar vaziyete geldim. Dr bana yumurtamın çatlarken oradaki kılcal damarları çatlattığını, içe kanama olduğunu söyledi. O yüzden o baymalar, yürüyememeler. Gebelik testi istedim, daha çıkmaz çok erken dedi. Ama 3 gün önce yine de yaptırdım ve çıkmadı.

Bugün de regl olacakmışım gibi hissediyorum. Aslında 1 haftadır hissediyorum. Bugün iyice arttı. Ama yine de bir umut işte. Sizce ben ne zaman test yaptırmalıyım?

Camasir suyunu anlatirmisiniz lutfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…