Adete 4 gün kala 2. çizgi silik çıkan var mı?

İnşallah canım..Ama senin testin de pozitif çıkmış, kan verip doktora gidip netleşmesini bekliyorsun sanırım..Bende adet günüm gelince test yapcam (7 temmuz) şuan adet olacak gibi sesnin dediğin gibi yoğun bir şekilde ağrılar geliyor ama sürekli kalmıyor.
yok canım benimde daha belli değil silik çıktı ama bazı sitelerde okudum böyle silik çıkıp hamile olmayanda varmış. Adet günümün geçmesini bekliyorum. bende 7 temmuzda tekrar test yapacağım :) ondada aynısı çıkarsa o zmn kan veririm. inşşlhhh hamileyizdirrr. :emir_bebek:Bu arada adet günümüz aynıymış hamileysek aynı zamanlara doğuracağız:anneadayı::anne:

Kızlar banada yardımcı olun 1.5 yasında kızım var 3 aylık iğneyle korudum hep bu hafta siddetli kasık ağrısından süphe ettim yorgunluk ates basması derken 2 gündür hayalet gibiydi bu sabah daha iyi sanki çizgi 2.5 senedir regl görmüyorum emziriyorum

Eklentiler

• IMG_20190704_122650.jpg
    IMG_20190704_122650.jpg
    104,6 KB · Görüntüleme: 1.339
  • IMG_20190704_113504.jpg
    IMG_20190704_113504.jpg
    144,1 KB · Görüntüleme: 1.369
Banada yardımcı olursanız çok sevinirim geçen hafta salı catlatma oldum testi ne zaman yapayım sizce

Kızlar banada yardımcı olun 1.5 yasında kızım var 3 aylık iğneyle korudum hep bu hafta siddetli kasık ağrısından süphe ettim yorgunluk ates basması derken 2 gündür hayalet gibiydi bu sabah daha iyi sanki çizgi 2.5 senedir regl görmüyorum emziriyorum
Hamile değilsiniz çizik yok bence hanimefendi

Banada yardımcı olursanız çok sevinirim geçen hafta salı catlatma oldum testi ne zaman yapayım sizce
Bence adet günün geçmeden yapma. Ben geçmeden yaptım şüphe içinde yaşıyorum :)
çıkmazsa niye olmadı diye kendini yiyeceksin, çıkarsa muhtemelen silik çıkıyor neden silik diye kafana takacaksın benim taktığım gibi:) en iyisi adet tarihin geçince yap sen garanti olsun.

Bence adet günün geçmeden yapma. Ben geçmeden yaptım şüphe içinde yaşıyorum :)
çıkmazsa niye olmadı diye kendini yiyeceksin, çıkarsa muhtemelen silik çıkıyor neden silik diye kafana takacaksın benim taktığım gibi:) en iyisi adet tarihin geçince yap sen garanti olsun.
Adetim çok düzensiz benim 3 ayda bir oluyorum yeri geliyo ilaçla bile olmuyorum ki ben adet tarihimi bilmiyorum:KK43:

Evet fotoğraf ta cok belli olmuyor ama silik bir cizgi var.2 gun sonra testi yenileyebilirsin
Teşekkür ederim canım yarın testlerim gelicek takip ederim artık cizgiyi 2 gün önce hayalet gibiydi dünde ondan biraz daha belirgün bugün pembemsi cıktı. Allah isteyen herkese evlad nasip etsin güzel sağlıklı bir hamilelik ile

X