Adete 4 gün kala 2. çizgi silik çıkan var mı?

yok canım benimde daha belli değil silik çıktı ama bazı sitelerde okudum böyle silik çıkıp hamile olmayanda varmış. Adet günümün geçmesini bekliyorum. bende 7 temmuzda tekrar test yapacağım :) ondada aynısı çıkarsa o zmn kan veririm. inşşlhhh hamileyizdirrr. :emir_bebek:Bu arada adet günümüz aynıymış hamileysek aynı zamanlara doğuracağız:anneadayı::anne:
Aaa evet🥰🙏😍Inşallah..hemse çok güzel bir aralığa geliyor hamilelik. Adet günümüz de aynıymış ya😍Inşallah senin çift çizgin bana da uğur olsun..Inşallah seninki de daha daha daha koyu çıkar🙏 ne güzel konuşuruz burdan aynı giderse...

Aaa evet🥰🙏😍Inşallah..hemse çok güzel bir aralığa geliyor hamilelik. Adet günümüz de aynıymış ya😍Inşallah senin çift çizgin bana da uğur olsun..Inşallah seninki de daha daha daha koyu çıkar🙏 ne güzel konuşuruz burdan aynı giderse...
aminn yaa hadi inşallhhh. ikimizde alalım mutlu haberi. birbirimizi haberdar edelim sonuçtan :)

Herhangi bi ilaç kulöanmadınız degil mi çatlatma ignesi falan

Aaa evet🥰🙏😍Inşallah..hem de ay bakımından çok güzel bir aralığa geliyor hamilelik, doğum Mart gibi oluyor. Adet günümüz de aynıymış ya😍Inşallah senin çift çizgin bana da uğur olsun..Inşallah seninki de daha daha daha koyu çıkar🙏 ne güzel konuşuruz burdan aynı giderse...

hayır çatlatma iğnesi kullanmadım.
yaklaşık 9 aydır deniyoruz. incir kürü denedim kimyasal gebelik oldu. hayıt tohumu denedim adetim şaştı olmadı :)
bu ay akışına bıraktım sanırım bu ay var hissediyorum :)
İnşallah canım 😘

Benim de adetime 6 gun var cok kasik agrim var gebelik olabilir mi dersiniz? Bir kaza oldu aslinda istemiyordum ama

aminn yaa hadi inşallhhh. ikimizde alalım mutlu haberi. birbirimizi haberdar edelim sonuçtan :)
Benim bu sabah kahverengi hafif şeffafımsı akıntım gelmeye başladı canım..Aslında daha 2 gün vardı reglime. Ama sanırım başlıyor umudumu yitirdim şuan bu aydan..:KK43: Gelecek ay innovita ovülasyon testi ve de arı sütü-bal-polen karışımı almayı düşünüyorum...

Benim bu sabah kahverengi hafif şeffafımsı akıntım gelmeye başladı canım..Aslında daha 2 gün vardı reglime. Ama sanırım başlıyor umudumu yitirdim şuan bu aydan..:KK43: Gelecek ay innovita ovülasyon testi ve de arı sütü-bal-polen karışımı almayı düşünüyorum...

canım yaa yerleşme falan diyolar kahve akıntıya öyle birseydir belkide.

Lütfen yardım edin çizgi görüyor musunuz yoksa ben psikolojik mi görüyorum

Eklentiler

• Screenshot_20190712-141043_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20190712-141043_WhatsApp.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 818
Sende durumlar nasıl canım? Her sey yolundadir umarim😇

adet günüm geldiğinde test yaptım net 2. çizgiyi gördüm cnm ama hala doktora gitmedim ben sabrediyorum :) bugün adetim geçeli tam 7 gün oldu. 1 hafta daha bekleyeceğim inşalhh kese ve kalp atışını biranda görürüm :)

X