adayadayı artık anne adayı, hamileyim :)

:nazar::nazar::nazar:a.s.:1hug:canııııııııım ne kadarsevindim bilemezsin....allah gönlündeki muradını verdi işte.....ne güzeeeeeeeeel......inşallah biz de hayırlısıyla böyle birmutluluk yaşarıııııııııızzz....bence her anının özelgeçmesini sağlaaaaaa,,tadını çıkar hamileliğinin...darısı da benim gibi tüm isteyenlerin başına inşallahhh....amin.:1hug::sm_cool:

Allahım sizlerede nasip etsin bu mutluluğu bana da sağ salim kucağıma almayı da nasip etsin inşallah. desteğiniz o kadar mutlu ediyor ki beni. Allah hepinizden razı olsun.

Canim nelere dikkat ettin asilaman olduktan sonra
yattinmi surekli neler ye neler yeme dedi doktorum
yardimci olursan sevinirim benimde yarin saat 2 de olucak asilamam

Canim nelere dikkat ettin asilaman olduktan sonra
yattinmi surekli neler ye neler yeme dedi doktorum
yardimci olursan sevinirim benimde yarin saat 2 de olucak asilamam

canım benim aşılama değildi, mikro enjeksiyon yapıldı. inşallah senin tüp bebeğe kalmadan aşılamadan sonuç alırsın. yeme ve içme konusunda bişey söylemedi ama kabız olmayacak şekilde beslen dediler. ilk 3 gün yattım ama aşılamadada aynı şekilde yatmıştım. sonrasında ev işi yapmadım keyif yaptım. rahat ol, Allah yardımcın olsun.

tebrikler canım.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
inşallah darısı başımıza.

Canım ne kadar sevindim bilemezsin, tebrik ederim. Şuan tatildeyim nete giremiyorum pek ama senin sonuç 7sinde belli olacak diye bugün girip aradım. Yaa çok güzel bişey bu! ilk tüpbebek denemen miydi? Daha öncekiler aşılama diye hatırlıyorum. Herneyse sonuç harika. Biz tekrar ne zaman başlayacağız belli değil, işten izin almak en büyük sıkıntım hergün İzmir'e git gel falan. Yaş 30a dayandı, üstelik bir değil birkaç çocuğum olsun istiyorum, menpoza girene kadar yetişir mi???:) Dua et. Hoşçakal, kendine çok çok iyi bak

Canım ne kadar sevindim bilemezsin, tebrik ederim. Şuan tatildeyim nete giremiyorum pek ama senin sonuç 7sinde belli olacak diye bugün girip aradım. Yaa çok güzel bişey bu! ilk tüpbebek denemen miydi? Daha öncekiler aşılama diye hatırlıyorum. Herneyse sonuç harika. Biz tekrar ne zaman başlayacağız belli değil, işten izin almak en büyük sıkıntım hergün İzmir'e git gel falan. Yaş 30a dayandı, üstelik bir değil birkaç çocuğum olsun istiyorum, menpoza girene kadar yetişir mi???:) Dua et. Hoşçakal, kendine çok çok iyi bak

kotyora canım teşekkür ederim, biliyorsun çok fazla benzerliğimiz var inşallah sende bir sonraki tedavinde hayırlı sonucu alırsında bu yönümüz de benzer. benim ilk micromdu canım. Allah seninde yardımcın olsun, iyi tatiller sana. yaw belli mi olur tatil de belki müjdeli bi haber verirsin bize.:içelim::içelim:

sen neredesin bakayım anne adayı hiç sormuyorsun kardeşim senin değerlerin kaç oldu diye ayrıca değerim 400 olmuş

sen neredesin bakayım anne adayı hiç sormuyorsun kardeşim senin değerlerin kaç oldu diye ayrıca değerim 400 olmuş

online bulamıyorum ki sorayım, şaka bi yana tebrik ederim canım, artış çok güzel. darısı başıma yarın ben de baktıracağım. sen dr. a gittin mi hamilelikle ilgili? ben yarın gideceğim. ya şimdi kaç haftalık oluyor bebekler biliyor musun?

Ne güzel haberler alıyoruz son günlerde ,Allah tamamına erdirsin inşallah,analı babalı büyütün.

kızlaaaar ben yarını bekleyemedim bugünden yaptıredım 219 çıktı değerim. sanırım hamileyimmmmmmmmmmmmmmm. Allah hepinize nasip etsin, şoktayım sanırım ne diyeceğimi bilmiyorum, Allahıma şükürler olsun. :teytey:

:dance::sm_cool::teytey: CANIM SENİ VE EŞİNİ TEBRİK EDERİM. ALLAH SAĞLIKLA, MUTLULUKLA KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN...

online bulamıyorum ki sorayım, şaka bi yana tebrik ederim canım, artış çok güzel. darısı başıma yarın ben de baktıracağım. sen dr. a gittin mi hamilelikle ilgili? ben yarın gideceğim. ya şimdi kaç haftalık oluyor bebekler biliyor musun?

dr. gitmedim cuma günü tekrar kan vereceğim 1000 geçtikten sonra ult. bakılacakmış canım şu an hangi ilaçları kullanıyorsun ha bide dr. ostrejenin biraz düşmüş dedi neden olur acaba bilen varmı sizdede oldumu?:hooray::nazar::nazar::1hug:

hamişler nelere dikkat ediyorsunuz neleri yapmıyacağız valla benimki sitrese girdi ilişkiye giremeyince

X